Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

D'Antoni'nin menajerinden yalanlama! "Yeniden anlaşmıyoruz"

Houston Rockets koçu Mike D'Antoni'nin menajeri Warren LaGarie, takım ve D'Antoni arasında "tekrar anlaşma sağlanacağı" haberlerini yalanladı.

Haber; Sporx.com
Houston Rockets koçu Mike D'Antoni'nin menajeri Warren LaGarie, takım ve D'Antoni arasında "tekrar anlaşma sağlanacağı" iddiasına dair haberlerini yalanladı.

Rockets ve D'Antoni'nin, uzatma kontratıyla ilgili konuşmaları "kesmelerinden" sonra, yakın zamanda görüşmelere yeniden başladıkları ve bir anlaşmaya yakın oldukları iddia edilmişti.

D'Antoni'nin menajeri LeGarie, takım sahibi Tilman Fertitta ve genel menajer Daryl Morey'nin Batı Virginia'da D'Antoni ile bir araya geldiğinin doğru olduğunu, ancak iki tarafın bir uzatma anlaşmasına yaklaştığını belirten iddiaların yalan olduğunu söyledi:

"Bu, durumu tam anlamıyla yansıtıyor denilemez. Mike'la bir araya geldiklerinde, kendilerinin yeni olarak tanımadığı ama bize göre aynı olan bir kontrat teklifi yapmışlar. Bu, bizim istemediğimiz teklifin aynısı. 2.5 milyon dolarlık kontrat ödeme maddesini çıkarıp bunu 5 milyon dolarlık bir anlaşma yapmışlar. Ki bu Mike'ın pazarı için halen yetersiz. O yüzden bunu kabul etmek isteyeceğimiz bir teklif olarak görmüyoruz. Mike pek insanlarla tartışmayı seven bir insan değil. Ona ne düşündüğünü sormuşlar, o da bunun kulağa hoş geldiğini, ama 'Warren'la konuşmaları gerektiğini' söylemiş. O günden beri benimle konuşmuş değiller. O yüzden değişen bir şey yok. Açıkçası bu konuşulan ve iddia edilenler biraz samimiyetsiz gözükmeye başladı. Beni güya atlatarak işi halledebileceklerine inanıyorlar. Halledemezler. Bu konuyu hiç konuşmadık ve anlaşmaya daha yakın da değiliz."