Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

D'Antoni, Rockets'ın üst üste dördüncü yenilgisi sonrası: "Kendimize bakacağız"

Houston Rockets koçu Mike D'Antoni, Rockets'ın Oklahoma City Thunder'a karşı 112-107'lik yenilgisi sonrası kendilerini sorumlu tutmaları ve savaşmaya devam etmeleri gerektiğini söyledi.

Haber; Sporx.com
Houston Rockets koçu Mike D'Antoni, Rockets'ın Oklahoma City Thunder'a karşı 112-107'lik yenilgisi sonrası kendilerini sorumlu tutmaları ve savaşmaya devam etmeleri gerektiğini söyledi.

Bu yenilgi, onların dördüncü üst üste yenilgisi ve son altı maçta beşinci mağlubiyetleri oldu:

"Şu anda, eğer bir şey kötüye gidecekse, gideceği bir dönemdeyiz. Bir şey kötüye giderse, daha da kötüleşebilir. Şu an o dönemdeyiz. Kendinize bakmayı ve daha iyisini yapmayı seçebilirsiniz. Ben öyle yapacağım. Ve eğer herkes aynısını yaparsa, iyi durumda oluruz. Eğer yapmazsak ve her yeri dinleyip bunu sorgulamaya başlarsak, o zaman sorunlarımız olur."

Rockets, son çeyrekte çeyrekte 41-20'lik bir seriye engel olamamıştı.

"ER YA DA GEÇ, BUNU ÇÖZECEĞİZ"

James Harden da, ekibin komple bir oyun sergilemesi gerektiğini belirtti:

"İyi oynuyorsunuz, devam ediyorsunuz ve öne geçmemizi sağlayan şeyleri yapmayı bırakıyorsunuz. Er ya da geç, dört çeyreklik bir oyunu bir araya getirip bunu inşa edeceğiz. Gerçekten iyi işaretler gösteriyoruz. Sadece bazı hatalarımız var."