Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

D'Antoni: "Hücumumuz cansız"

Houston Rockets koçu Mike D'Antoni, Rockets'ın hücumunu tek kelimeyle özetledi: "Cansız"

Houston Rockets koçu Mike D'Antoni, Rockets'ın hücumunu tek kelimeyle özetledi: "Cansız"

Houston'ın D'Antoni geldikten sonra bir maçta en düşük sayıda kaldığı karşılaşma olan dün geceki Oklahoma City Thunder'a karşı aldığı 98-80'lik yenilgi sonrası, D'Antoni şu açıklamaları yaptı:

"İğrenç. Gerçekten, hücumumuz cansız. Kötü yani... Yaptığımız şeye inanmıyoruz diye mi böyle bilmiyorum. Bilemiyorum. Bazı cevaplar bulmamız gerekiyor. Bugün kalkıp size 'Bundan dolayı' diyip yarın çözümü bulamam. Bunun üstesinden gelip ne yapmamız gerektiğini anlamamız gerek. Ama şu anda hücumumuz çok iyi değil."

"Öncelikle niyetimizi ortaya koymaya başlamalı ve havamızı geri kazanmalıyız. Bunun çoğu mental enerji. Mutlu bir nokta bulmak ve rekabete devam etmemiz gerekiyor."

Rockets, bu sezon üçüncü kez bir karşılaşmada 90 sayıya ulaşamadı. Bu rakam, D'Antoni ile çalışılan önceki iki sezonun toplamına ulaşmış oldu.
7/24 NBA TÜRKİYE