Danla Bilic, kimdir kaç yaşındadır? Danla Bilic'in instagram sayfası

Danla Bilic kimdir ve kaç yaşındadır? sorularının yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Danla Bilic hakkında tüm merak edilenleri sizler için yanıtladık.

04 Aralık 2018 04:10
Danla Bilic, kimdir kaç yaşındadır? Danla Bilic'in instagram sayfası
Danla Bilic hakkında tüm bilgiler burada! Daha önce Youtube'da çektiği videolarla dikkat çeken ve ameliyat olmasıyla tekrar gündeme gelen Danla Bilic bugünlerde kaç yaşında ve nereli olduğu Google'da merakla araştırılıyor. Peki Danla Bilic ne dedi? İşte tüm detaylarla sizlerleyiz... DANLA BİLİC NERELİDİR?
Asıl adı Neslihan Damla Akdemir olan Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde dünyaya geldi. Aslen Kütahyalı olan Danla Bilic, Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde lisans eğitimini sürdürüyor. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan YouTube'da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile milyonlarca kişiye ulaşsa da ilk olarak Twitter'da dikkatleri üzerine çekti. Youtube'da paylaştığı makyaj videolarında yaptığı sert eleştirileriyle fenomen oldu. Samimi ve doğal kişiliği sayesinde kısa bir süre içerisinde bir milyon takipçiye sahip oldu. Paylaşmış olduğu videolara verdiği isimlerle de dikkatleri üzerine toplayan Danla Bilic, kendi makyaj markasını oluşturdu.DANLA BİLİC'TEN TEPKİ


Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği Başkanı Erhan Nacar, geçtiğimiz ay bir açıklama yaparak, Kerimcan Durmaz, Danla Bilic ve Enes Batur'a tepki göstermiş ve "Çocuklarımız bizim bireyler olarak, anne baba olarak sahip çıkmamız gereken gençlerimiz. Bunlar artık örf ve adetlerimizden uzaklaşmaya başladı. Sosyal medya ve dijital çağ hayatımıza girdiğinden beri, bunların olumlu yönde etkilerini değil, olumsuz yönde etkilerini almaya başladık. İşte bunlardan biri fenomenler. Vazgeçilmez fenomenler" demişti.

Tepki gören fenomenlerden Danla Bilic, yeni bir video yayınlayarak, tepkilere cevap verdi. "Allah çarpsın psikolojimi bozdular" diyen Bilic, "Dışarıda arkadaşımla konuşurken yanlış bir şey der miyim diye düşünüyorum. Psikolojim bozuldu! Evde kendi kendime konuşurken 'Allah'ım şu an yanlış bir şey dedim mi?' diye düşünür oldum. Eee ama yeter. Laf edemiyoruz. Hiçbir muhabbet yapamıyoruz. Bu ne yaa… Her şeyi düşünür oldum, düşünmek zorunda değilim! Öğretmen miyim ben ya, neden her şeye örnek olmak zorundayım?" açıklamasını yaptı.

Rahat rahat konuşabildiği videolar çekmek istediğini ifade eden Bilic, "Lütfen bu kıza sahip çıkalım. Sahipsiz sandılar, beni yemeye kalktılar. Yedirmem… Siz de yedirmeyin. Lütfen bu zamana kadar herkese birlikte salladık. Birlikte sallamaya devam edelim" dedi. 

Daha fazla göster
yukarı ok