Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

D'Angelo: "Brooklyn'de kalmak istiyorum"

D'Angelo Russell, oyunun iş tarafını anlasa da, gelecek sezon Brooklyn Nets'e geri dönmek istediğini söyledi.

D'Angelo Russell, oyunun iş tarafını anlasa da, gelecek sezon Brooklyn Nets'e geri dönmek istediğini söyledi.

23 yaşındaki oyuncunun açıklamaları ise şu şekildeydi:

"Kesinlikle burada olmak istiyorum. Ama aynı zamanda bunun bir iş olduğunu da biliyorum. Bu yüzden, ne olabileceğini bilmiyormuş gibi bir rol de oynamayacağım. Birilerinin görüşmek için geldiğini ve benim de bir parçası olmam gerektiğini varsayalım, bunun bir olasılık olabileceğini biliyorum. Bu yüzden sadece şimdiye odaklanmak istiyorum ve hiçbir şey hakkında çok erken konuşmak istemiyorum."

Russell bu yaz sınırlı bir serbest oyuncu olacak ve Nets, point guardına başka bir takımdan gelebilecek herhangi bir teklifi karşılama hakkına sahip olacak.

"BU TAKIM DIŞINDA KİMSEYİ TANIMIYORUM"

Russell, Nets'in yaklaşmakta olan serbest oyuncu döneminde yaşadığı yerde bulunmasının avantajı olduğunu da ekledi:

"Evet, kesinlikle. Başka takım tanımıyorum, başka GM veya antrenör tanımıyorum. O insanların hiçbirini tanımıyorum. Ben nerede olduğumu biliyorum. Bu da kesinlikle size bir avantaj veriyor."

D'Angelo, all-star seçildiği geçtiğimiz sezonda 21.1 sayı, 7.0 asist ve 3.9 ribaund ortalamaları yakaladı.