Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

D'Angelo: "Bir gün Towns ve Booker ile aynı takımda oynayacağız"

D'Angelo Russell, yakın arkadaşları Karl-Anthony Towns ve Devin Booker ile bir gün aynı takımda oynayacaklarını söyledi.

Haber; Sporx.com
D'Angelo Russell, yakın arkadaşları Karl-Anthony Towns ve Devin Booker ile bir gün aynı takımda oynayacaklarını söyledi.

Golden State Warriors guardı Russell, en iyi arkadaşlarından ikisiyle bir gün aynı takımda oynama umudunu dile getirdi. D'Angelo, Minnesota Timberwolves yıldızı Karl-Anthony Towns ve Phoenix Suns yıldızı Devin Booker ile, AAU'da gençliklerinin çoğunu birlikte oynayarak geçirdikten sonra, NBA'de de birlikte çalışmayı umduğunu belirtti.

SLAM dergisi için iki arkadaşıyla bir fotoğraf çekiminde konuşan D'Angelo, şu ifadeleri kullandı:

"Bunu hepimiz aynı takımdayken tekrar yapmalıyız. Hayır, videoyu kesme. Hepiniz görüntüleri aldınız. Hepimiz aynı takımdayken - hangi takım bilmiyorum çünkü bilmiyorum - bunu tekrar yapacağız."

D'Angelo, Booker ve Towns, derginin kapağı için Tim Hardaway, Kevin Garnett, Charles Barkley ve Tim Hardaway'in retro formalarını giydiler.