Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Curry: "Sakatlandığımda hep inkar halindeyim"

Golden State Warriors süperstarı Stephen Curry sezonun dördüncü maçında sol elini kırdıktan sonra, başlangıçta "inkar halinde" olduğunu söyledi.

Golden State Warriors süperstarı Stephen Curry sezonun dördüncü maçında sol elini kırdıktan sonra, başlangıçta "inkar halinde" olduğunu söyledi.

31 yaşındaki Curry, kariyerinin ilk uzun süreli sakatlığı ile uğraşıyor ve deneyimini "garip" bulsa da, bekleme süresinin tadını çıkarıyor":

"Sakatlandığım zaman, hep inkar halinde oluyorum. Uzun zamandır, uzun süre kaçırdığım ilk sakatlık bu. Muhtemelen en fazla beş ya da altı hafta olmuştur."

"En zoru ise rekabetçi ruhunuz üzerine oluyor. Basketbol ortamı etrafında olurken, soyunma odasında dolaşırken, en çok özlediğim kısım bu. Ve oynamayı da çok seviyorum. Üç aylık bir süreç olması ve sadece üç buçuk maç oynamış olmam pek garip. Tanıdık olmadığım bir bölge. Bekleme süremin tadını çıkarıyorum, çünkü deneyimlerime göre bir sezonun ortasında bu, duyulmamış bir şeydi. Sadece garip."