Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Curry: "NBA Finalleri'ni izlemek zordu..."

Golden State Warriors süperstarı Stephen Curry, 2020 NBA Finalleri'ni izlemenin "zor" olduğunu itiraf etti.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Golden State Warriors süperstarı Stephen Curry, 2020 NBA Finalleri'ni izlemenin "zor" olduğunu itiraf etti.

Curry ve Warriors, beş yılın ardından (2015-2019) ilk kez NBA Finalleri'ni kaçırmışlardı.

Warriors süperstarı, "Callaway Gold Podcast"te Jeff Neubarth'a, Los Angeles Lakers'ın Miami Heat'i mağlup ettiği 2020 NBA Finalleri'ni izlemenin zor olduğunu belirtti:

"İzlemesi zordu ama izledim. Zor olmasının birçok nedeni vardı. Oyunu özlemem ve bir hayranı olmamla beraber, iyi bir basketbol izlemek istemem gibi.

Finallerde oynayan iki takımdan biri olmaya geri dönmek için, önümüzdeki yıl hangi yöne gitmemiz gerektiği konusunda hala biraz keşif durumu var. Bu biraz nostalji de aynı zamanda. Beş yıl üst üste oradaydık ve Orlando'nun farklı bir ortam olduğunu bilsem de, NBA Finalleri, NBA Finalleridir.

Ve bunu izleyen herhangi bir basketbol bağımlısı, ister oyuncu ister taraftar olsun, iyi düzeyde basketbol izlemiş oluyor ve bu da sizi harekete geçiriyor."

Curry ve Warriors'ın önümüzdeki sezon şampiyonluk mücadelesine dönmesi bekleniyor.