Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Curry, All-Star'da kaptan olursa: "İlk olarak bir takım arkadaşımı seçerim"

Golden State Warriors süperstarı Stephen Curry, 2018 All-Star maçında eğer kaptan olursa, öncelikli olarak takım arkadaşlarından birini seçeceğini söyledi.

Golden State Warriors süperstarı Stephen Curry, 2018 All-Star maçında eğer kaptan olursa, öncelikli olarak takım arkadaşlarından birini seçeceğini söyledi.

NBA'in yeni All-Star maçı formatında, iki konferansın da en çok oy alan oyuncuları diğer all-star seçilmiş olan oyuncu havuzundan konferans farketmeksizin oyuncu seçebilecek.

Curry, kendisinin en çok oyu alması halinde kimi seçeceği sorulduğunda "Büyük ihtimalle takım arkadaşlarımdan biri olur. O seçenekler de bittiğinde, bir çaresine bakacağız." şeklinde yanıt verdi ve Warriors dışından kimi seçeceği sorusu yönlendirildiğinde de şu yanıtı verdi:

"Bilmiyorum. Bir drafta kimin 9, 10 ya da 1. sırayı aldığını bilerek giremezsiniz. Nasıl çözüldüğünü görmelisiniz. Bir izleyicinin bakış açısından, kimin kiminle oynayacağı, takımlara ne isim verecekleri, formalar ve tüm bu hazırlık aşamaları hep farklı bir şeyler getirecek. Yani eğlenceli olacak."

Curry ve Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James, geçtiğimiz sezonun en çok oy alan iki oyuncusuydu.
7/24 NBA TÜRKİYE