Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Cuban: "Lakers ne kadar berbatsa, ben de o kadar iyiyim"

Dallas Mavericks'in sahibi Mark Cuban, Los Angeles Lakers'ın çok zor bir sezon geçirmesiyle ilgili, "ne kadar kötülerse, ben de o kadar mutluyum." şeklinde konuştu.

Dallas Mavericks'in sahibi Mark Cuban, Los Angeles Lakers'ın çok zor bir sezon geçirmesiyle ilgili, "ne kadar kötülerse, ben de o kadar mutluyum." şeklinde konuştu.

Cuban, başka bir organizasyon sıkıntı çektiğinde, bunun Mavericks için daha iyi olduğunu söyledi:

"Ne kadar berbatlarsa, ben de o kadar mutluyum. Ama Dallas olmayan diğer her takım hakkında böyle hissediyorum. Hepimiz bundan geçiyoruz. Her organizasyon bazı döngülerden geçiyor ve düşüş döneminiz geldiğinde, hiç eğlenceli olmuyor. Jeanie (Buss - takım sahibi) için üzülüyorum şahsen, çünkü o harika bir insan. Lakers için, bizim için sempati duyduklarından daha fazla sempati duymuyorum."

Lakers'ın yaz dönemi, Magic Johnson'ın takımın basketbol operasyonları başkanı olarak istifasını aniden vermesiyle başlamıştı. Takım, son altı yıldır playofflara ulaşamadıktan sonra, koç Luke Walton görevden alınmıştı. Sonunda Frank Vogel'in işe alınmasıyla sona eren kafa karıştırıcı bir koçluk araştırması dönemi de bulunuyordu.