CS: GO dünya sıralaması güncellendi! İşte tam liste!

HLTV.org tarafından paylaşılan CS: GO dünya sıralaması, Ağustos ayının bitimiyle birlikte güncellendi. Zirvenin sahibi değişmezken, AVANGAR, DreamEaters ve Syman büyük sıçrama yaptı.

Ağustos ayının bitimiyle birlikte CS: GO dünya sıralaması güncellendi.

Zirvenin sahibi yine Liquid!

2019 yılında yenilenen kadrosuyla birlikte harika bir çıkış yakalayan Liquid, ağustos ayında da açık ara liderliğini korudu. En yakın rakibine 522 puan fark atmayı başaran Kuzey Amerika ekibi, 1000 puan ile zirvede yer alıyor.

Liquid'in en yakın takipçisi ise 2019'un bir diğer parlayan takımı Team Vitality. Süper yıldız olarak gösterilen ZywOo öncülüğünde dünya sıralamasında üst sıralara tırmanan Fransa temsilcisi, 478 puan ile 2. sırada yer alıyor.

Temmuz ayında 4. sırada yer alan ENCE, ağustos ayı itibarıyla 3. sıraya yükseldi ve Astralis'i geride bıraktı. 395 puana ulaşan Finlandiya temsilcisi, az bir farkla da olsa Astralis'in önüne geçmeyi başardı.

woxic'li mouz ilk 10'daki yerini korudu!

Temsilcimiz Özgür "woxic" Eker'in de yer aldığı mousesports, 9. sırada girdiği ağustos ayında yerini korumayı başardı. Avrupa'daki bir başka temsilcimiz XANTARES'li BIG ise alt sıralardan bir türlü kurtulamadı. Katıldığı turnuvalarda istediği başarıyı elde edemeyen ekip, ağustos ayını 28. sırada tamamladı.

İşte CS: GO ağustos ayı sıralaması:Kaynak: HLTV.org

Sporx Anasayfasına Dön