Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Crawford: "Bence Lou Williams ile farklıyız"

Serbest oyuncu Jamal Crawford, oyun tarzının LA Clippers guardı Lou Williams ile benzer olduğunu düşünmediğini söyledi.

Serbest oyuncu Jamal Crawford, oyun tarzının LA Clippers guardı Lou Williams ile benzer olduğunu düşünmediğini söyledi.

Crawford, Portland Trail Blazers'ın geçtiğimiz ay Carmelo Anthony'i almasından sonra, serbest oyuncu piyasasında kalan son büyük isim. Birçok kişi, kendisinin bir NBA kadrosuna girmesi için can atıyor ve kendisini Williams gibi benchten gelen harika bir skorerin yeteneğiyle karşılaştırıyor.

The Players' Tribune'daki #DontAtMe podcastinin son bölümünde, Crawford bu analojinin neden iyi bir karşılaştırma olduğunu düşünmediğini açıkladı.

Crawford, sunucu Ros Gold-Onwude'ye şunları söyledi:

"Anlıyorum, doğrusu ben farklı olduğumuzu düşünüyorum. Lou harika bir skorer , harika bir oyuncu, oynamasını izlemeye bayılıyorum. Lou'ya çok fazla sevgi ve saygı duyuyorum. Sadece onunla oynama şeklimizin farklı olduğunu düşünüyorum. Ve bence o da muhtemelen bunu söylerdi. Oyun tarzlarımızın biraz farklı olduğunu düşünüyorum."

Crawford ve Williams, ikişer tanesi Clippers'ta olmak üzere üçer "Yılın Altıncı Adamı" ödülü kazanmışlardı.