Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

CP3: "Blake Griffin'in değerini, sonradan anladım"

Oklahoma City Thunder yıldızı Chris Paul, Blake Griffin'in değerini, Clippers'tan ayrıldıktan sonra anladığını itiraf etti.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Oklahoma City Thunder yıldızı Chris Paul, Blake Griffin'in değerini, Clippers'tan ayrıldıktan sonra anladığını itiraf etti.

Paul ve Griffin'in LA Clippers'ta oynadıkları dönemde sorunları olduğu biliniyor. Alley-oop'lar üzerindeki kimyalarına rağmen, Paul ve Griffin kapalı kapılar ardında pek görüşmüyorlardı ve Clippers, Lob City döneminde playoff ikinci turun üstüne çıkamamşıtı.

Ancak Paul, 2017 yazında Griffin Clippers'tan ayrıldıktan sonra, değerini daha fazla anladığını itiraf etti. Paul, Stephen Jackson ve Matt Barnes "All the Smoke" podcastinde, bu konuyla ilgili şöyle konuştu:

"Cidden, elinizden kaçana kadar ne olduğunu anlamadığınız durumlardan biri. Bunu zaman zaman düşünüyorum. Ben ve Blake Griffin'in arada sırada sorunları vardı, ama aslında Blake'in değerini, ayrıldıktan sonra çok daha fazla anladım."

Clippers, 2017 yazında Paul'u Houston Rockets'a takas ederek Lob City dönemini sonlandırmıştı. Los Angeles, Ocak 2018'de ise Griffin'i Detroit Pistons'a takas etmişti.