Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Cousins: "KD'nin bu konuda takdir edilmesi gerekiyor"

Golden State Warriors yıldızı DeMarcus Cousins, takım arkadaşı Kevin Durant'in bu hafta içinde muhabirlere çıkışması konusunda kendisine destek verdi.

Golden State Warriors yıldızı DeMarcus Cousins, takım arkadaşı Kevin Durant'in bu hafta içinde muhabirlere çıkışması konusunda kendisine destek verdi.

Hafta içi bir maç sonrası medya mensuplarına "Çocukluğu bırakın" ve "Hiçbirinize güvenmiyorum" ifadelerini kullanan Durant, "tek derdinin basketbol oynamak" olduğunu söylemiş ve bu yaz başlayacak serbest oyuncu dönemiyle ilgili sorulardan bıktığını belirtmişti.

Boogie'nin ifadeleri şu şekildeydi:

"Mental dayanıklılığını takdir etmek gerekiyor. Günbegün ne kadar saçmalıkla uğraşması konusunda bence yeteri kadar takdir gösterilmiyor. Onun da özel bir hayatı var. Medyayla belki de LeBron ve Steph'le birlikte ligde en çok uğraşan iki-üç adamdan biri. Zor bir hayat. Sürekli suratınızda bir kamera var ve gerçek anlamda bir özel hayatınız yok. Sosyal medyada kendisine ne kadar saldırıldığı da biliniyor. Çok şeyle uğraşıyor, bunlara rağmen, bunları görmezden gelip her gece katkı verebiliyor. Bu konuda takdiri hakediyor. Dediğim gibi, bence bu konuda yeterli takdir gösterilmiyor."