Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Conley, uzun süre Utah'ta kalmak istiyor

Utah Jazz point guardı Mike Conley, uzun vadeli olarak Jazz'de kalmak istediğini söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Utah Jazz point guardı Mike Conley, uzun vadeli olarak Jazz'de kalmak istediğini söyledi.

Conley bu yaz serbest oyuncu olacak olsa da, Jazz ile yeniden sözleşme imzalayacağının sinyallerini verdi:

"Utah beni yakalamış durumda. Geçenlerde eşimle bunun hakkında konuşuyordum. Burayı çok seviyoruz. Bizim oynadığımız gibi oynayan başka bir yere gidebileceğimi sanmıyorum. Bunlara ölü sezonda bakacağız, çünkü o dönem geldiğinde kesinlikle çok fazla şey konuşulacaktır.

Ama şu anda baktığımda bu takım, oynama şeklimiz açısından oldukça eşsiz. Ve takımdaki herkes, sahanın her iki ucunda da yapmak istediklerimize gönülden bağlı."

Jazz, Conley'yi 2019-20 sezonu öncesinde bir takasla ekibe katmıştı, ancak 33 yaşındaki oyuncu ritmini ikinci senesinde bulmuştu.