Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Conley: "Garip bir yıl olacak"

Mike Conley'e göre Memphis'te önümüzdeki sezon "garip bir yıl" olacak.

Mike Conley'e göre Memphis'te önümüzdeki sezon "garip bir yıl" olacak.

Grizzlies iyi bir yaz dönemi geçirmesine rağmen, Conley Batı Konferansı'nın bu yaz daha da zorlaştığını biliyor.

Conley, geride kalan sezonda topuğundan sakatlandığı için sezonu erken kapatmıştı ve takımıyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Benim için farklı, çünkü son sekiz yıldır her sezona üst düzeyde kazanma şansımız olduğunu düşünerek girdim. Bu sezon, beklentiler halen bir playoff takımı, ortaya çıkarak herkesin işini zorlaştıran o ekip olduğumuz üzerine... Ancak bu kadar çok takımın yaz döneminde yaptıkları farklı hamlelerle çok daha iyi hale gelmeleri açısından garip bir yıl."

"Bu yaz, geçirdiğimiz en güzel yaz dönemlerinden biri oldu. Özellikle de draft seçimlerimizle ve yaptığımız hamlelerle. Ligde yapılan büyük sıçramalarla karşılaştırıldığında küçük kalabilirler. Ama bizim için büyük oldu ve önümüzdeki sezonun gelişi beni heyecanlandırıyor."
7/24 NBA TÜRKİYE