Çilek Kokusu Eda gerçek ismi nedir, kimdir? (27 Kasım Cuma)

Star TV'de yayınlanan Çilek Kokusu dizisi çok dikkat çekiyor. Dizide Eda karakterini canlandıran aktrisin gerçek ismi merak ediliyor. Çilek Kokusu Eda'yı İdil Sivritepe canlandırıyor.

27 Kasım 2020 04:31
Çilek Kokusu Eda gerçek ismi nedir, kimdir? (27 Kasım Cuma)
Çilek Kokusu dizisi çekim yerleri, hangi otelde çekiliyor, hangi kanalda oynuyor ve oyuncu kadrosu kim soruları yanıt buldu. Çilek Kokusu dizisi tekrar bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Büyük ilgi gören dizinin nerede, hangi otelde çekildiği, hangi kanalda oynadığı ve oyuncu kadrosu araştırılıyor. Çilek Kokusu dizisi nerede çekildi? Çilek Kokusu dizisi Bodrum'da hangi otelde çekildi? Çilek Kokusu dizisi oyuncuları kim, hangi kanalda oynuyor? Sorularının yanıtı bulundu.  SonDakikaİzmir'de yer alan habere göre; Romantik komedi türü ile ekranlara gelen ve Aslı Zengin'in proje tasarımcısı olduğu dizinin yönetmeni Filiz Gülmez Pakman olmuştu. Yusuf Çim ve Demet Özdem'in başrolde yer aldığı dizi 1 sezon 23 bölüm yayınlanmıştı. 2015 yapımı diziye dair merak edilenler yanıt buldu.
ÇİLEK KOKUSU EDA: İDİL SİVRİTEPE KİMDİR

İzmir'de dünyaya gelen genç oyuncı lise eğitiminden sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda arp eğitimi aldı. Arp üzerine yurt içi ve yurt dışında pek çok kez eğitim aldı. Lisans eğitimi bittikten sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimi almaya başladı. Müzik alanında başarılı işlere imza atan İdil Sivritepe, oyunculuğa da adım attı. Kamera karşısına ilk kez Sil Baştan isimli dizi ile geçti. 2014'te yayınlanmaya başlayan Sil Baştan isimli dizide Duygu karakterini canlandırdı. Dizi, yıllar önce para ile sınıf geçen 8 öğrencinin yaptıkları ortaya çıkmasını ve son sınıfı yeniden okumalarını anlatıyor. Dizinin başrollerinde Emre Kınay, Sergen Yalçın, Belma Canciğer Müjde, Esra Derancıoğlu, Önder Açıkbaş, Çiçek Dillligil ve pek çok oyuncu yer aldı. Genç müzisyen ve oyuncu 2015'te ise Çilek Kokusu isimli dizide Eda karakterini canlandırdı. Dizi, birbirlerinden çok farklı olan Aslı, Deniz ve Volkan isimli üç gencin yaşadıkları macera dolu tatili anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise Demet Özdemir, Yusuf Çim ve Ekin Mert Daymaz yer aldı.

ÇİLEK KOKUSU DİZİSİ OYUNCULARI KİM?

Demet Özdemir (Aslı Koçer Mazharoğlu)
Yusuf Çim (Burak Mazharoğlu)
Mine Tugay (Elçin Mazharoğlu)
Mahir Günşiray (Nihat Mazharoğlu)
Murat Başoğlu (Sinan Mazharoğlu)
Laçin Ceylan (Selda Mazharoğlu)
Ekin Mert Daymaz (Volkan Mazharoğlu)

ÇİLEK KOKUSU DİZİSİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Çilek Kokusu dizisi İstanbul'un farklı semtlerinde ve Muğla'nın Bodrum ilçesinde çekildi. Dizinin bir bölümünde oyuncular Bodrum Yalıkavak'taki çekimlere katılırken, bir bölümünde ise İstanbul'daki çekimlerde yer aldılar.ÇİLEK KOKUSU DİZİSİ BODRUM'DA HANGİ OTELDE ÇEKİLDİ?

Çilek Kokusu dizisi Bodrum'da Vogue Hotel'de çekildi. İç çekimler Vogue Hotel'de yapılırken, dış çekimler Yalıkavak'ın farklı noktalarında yapıldı ve çekimlere İstanbul'da devam edildi.

Yeni başlayan diziler 2020, en yeni yerli diziler

ÇİLEK KOKUSU DİZİ HANGİ KANALDA OYNUYOR?

Çilek Kokusu dizisi Star TV kanalında oynuyor. Tekrar bölümleri ile Star TV'de yeniden yayınlanmaya başlayan dizi saat 13.45'de yayınlanıyor. (Kaynak: sondakikaizmir.com)


Daha fazla göster
yukarı ok