Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Chicago Bulls'un algısı, koçlar arasında iyi bir yerde değil!

Chicago Sun-Times'tan Joe Cowley, Chicago Bulls organizasyonunun diğer NBA koçları arasında bir "algı sorunu" olduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Chicago Sun-Times'tan Joe Cowley, Chicago Bulls organizasyonunun diğer NBA koçları arasında bir "algı sorunu" olduğunu söyledi.

Cowley, yazısında şu ifadelere yer verdi:

"Bir algılama sorunu var ve dışarıdan geldiğinizde - Arturas'ın ve Marc Eversley'nin yaptığı gibi - bu algı sorununun ne olduğunu biliyorsunuz. Dallas koçu Rick Carlisle, antrenörler birliğinin ve bir sürü koçun, Bulls ve antrenörlere yönelik uygulamalarına karşı yapılan küçümsenmeyi açıkça belirtmişti. Son otuz ya da kırk yıldır adamları Noel arefesinde işten çıkarmalarıyla, onlara bir mal muamelesi yaptıklarını göstermişlerdi."

Takımın koç Jim Boylen'ı geride bırakmasının beklendiği dönemde, Ime Udoka'nın bu pozisyon için en iyi aday olduğu ortaya çıkmıştı.

Toronto Raptors asistan koçu Adrian Griffin'in de aday olduğu eklendi.