Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Charlotte Hornets, Andre Drummond'ı çok istiyor!

Charlotte Hornets'ın, Detroit Pistons pivotu Andre Drummond ile en az bir senedir ilgilendiği belirtildi.

Charlotte Hornets'ın, Detroit Pistons pivotu Andre Drummond ile en az bir senedir ilgilendiği belirtildi.

Drummond'ın gelecek sezon sahip olacağı 28.7 milyon dolarlık oyuncu opsiyonunu reddedip, bu yaz serbest oyuncu olması bekleniyor. 2020 NBA serbest oyuncu piyasasının da zayıf bir sınıf olması bekleniyor ve bu da, Drummond'ı daha çok rağbet gören oyunculardan biri yapıyor.

Takım sahibi Tom Gores, Drummond'dan oldukça memnun olduğunu ve onu tutmak istediğini belirtmişti. Pistons, bu sezon bugüne kadar Drummond ile ilgili hiçbir takas görüşmesi yapmamıştı.

Hornets'ın, 2020 yazında bir maksimum kontratlık maaş boşluğu bulunacak.

İsmi bilinmeyen bir lig yöneticisi, Drummond için şunları söyledi:

"Hornets için bir öncelik olacak. Şu anda mesele, onu şimdiden bir öncelik haline getirerek, takıma katmak için bir şeyden vazgeçme ya da bu hamleyi sonra yapmaları üzerine. Mitch Kupchak (Hornets GM'i) ve o adamlar, çok ihtiyatlı bir gruptur. Ancak bu adamı bir an takıma katmak isteyebilirler, her iki tarafta da çok fazla teşvik var."