Cenk ve Burak o anı anlattı: "Çok yavaş gitti, biraz korktum"

A Milli Takımımızın golcüleri Cenk Tosun ve Burak Yılmaz, Arnavutluk karşılaşmasında attığımız gol sonrası yaşananları anlattı.

Cenk ve Burak o anı anlattı: 'Çok yavaş gitti, biraz korktum'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
12 Ekim 2019 19:42
A Milli Takımımızın Arnavutluk'u 1-0 mağlup ettiği mücadelede 90+1. dakikada golü atan Cenk Tosun ve pozisyonun içinde bulunan Burak Yılmaz, yaşananları Habertürk'e anlattı.

Cenk Tosun vurduktan sonra topun kaleye gittiği anla ilgili, "Çok yavaş gitti. Biraz korktum. Seke seke, tıngıl tıngıl kaleye yuvarlandı ama çok uzun bir süre gibi geldi" dedi.

Cenk, Burak'ın topa adeta eşlik etmesiyle ilgili de, "Burak Abinin topa değmeyeceğine emindim ama top kaleye varır mı diye biraz korktum. Top kaleye girince de üstümden çok ama çok büyük bir yük kalktı" ifadelerini kullandı.

"ABİİİİİ!"

Bize zaferi getiren ve gruptaki avantajımızı elimizde tutmamızı sağlayan golün bir diğer kahramanı Burak Yılmaz da soruya ilk olarak o anki şaşkınlığını çok güzel anlatan bir şekilde "Abiiii" diyerek karşılık verirken şunları söyledi:

"Top kaleye yavaş yavaş gittiği için kimse gelip müdahale etmesin diye çizgiye kadar topu bırakmadım. Ödüm patladı biri geliyor diye!"

"ORADA TOPA DEĞSEM ÖLDÜRÜRLERDİ"

Burak herkesin topa dokunup dokunmamasıyla ilgili yaşadığı panikle ilgili de "Orada topa değsem beni öldürürlerdi" diyerek esprili bir yanıt verdi.


Tümü
TÜMÜ