Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Celtics, Blake Griffin'in peşinde!

L.A. Clippers Blake Griffin'i takımda tutmaya çalışırken, Boston Celtics'in kendisini takıma katmak adına en büyük tehdit olduğu açıklandı.

L.A. Clippers Blake Griffin'i takımda tutmaya çalışırken, Boston Celtics'in kendisini takıma katmak adına en büyük tehdit olduğu açıklandı.

Vertical'dan Adrian Wojnarowski'nin iddialarına göre, "Boston gerçekten Blake Griffin için tehlike. Bence Boston'ın iki serbest oyuncu hedefi şu anda Gordon Hayward ve Blake Griffin. İkisini de alamayacaklar, ancak her ikisi de potansiyel olarak oradaki ilgi çekecek oyuncular. Boston bence ikisinin de geleceğine farklı şekillerde bakıyor."

Griffin, 2014'te MVP oylamasında sezonu üçüncü sırada tamamladıktan sonra, son üç sezon sırayla 67 maç, 35 maç ve 61 maçla sınırlı kalmıştı.

Griffin kariyeri boyunca daha önce hiç serbest oyuncu olmamıştı.
7/24 NBA TÜRKİYE