Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Cauley-Stein, Sacramento'dan ayrılmaya bakıyor

Willie Cauley-Stein'ın menajeri Roger Montgomery, Cauley-Stein'ın Sacramento Kings ile dört sezonundan sonra yeni bir başlangıç yapması gerektiğini söyledi.

Haber; Sporx.com
Willie Cauley-Stein'ın menajeri Roger Montgomery, Cauley-Stein'ın Sacramento Kings ile dört sezonundan sonra yeni bir başlangıç yapması gerektiğini söyledi.

Cauley-Stein şu anda sınırlı bir serbest oyuncu. Kings'in kendisine 6.2 milyon dolarlık bir kontrat teklifi yapmak için 30 Haziran'a kadar vakti bulunuyor.

Montgomery'nin ifadeleri şu şekildeydi:

"Willie'nin yeni bir başlangıç yapması gerektiğini düşünüyorum. Sacramento'da kendisi için işlerin nasıl yürüdüğünü düşündüğümüzde, Willie'nin artık önüne bakmasının tam zamanı olduğunu ve bunu gerçekten isteyeceğimizi düşünüyorum. "

Kings ise, Montgomery'nin yorumlarına kısaca cevap verdi:

"Willie, oyun tarzımıza uyabileceğini gösteren harika bir oyuncu. Bunun ötesinde, daha fazla yorum yapamayız."