Cassano'nun unutmadığı lakap

İspanya karşısında İtalyanların en büyük kozlarından biri olan Cassano, La Liga'da kendisine takılan lakabı unutmamış.

Haber; Sporx.com dış haberler
Cassano'nun unutmadığı lakap
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
01 Temmuz 2012 18:11
EURO2012'de şampiyon belli olacak. İtalya ve İspanya zorlu mücadelede karşı karşıya gelecek. İtalya'nın tecrübeli forveti Antonio Cassano final öncesi ESPN'e açıklamalarda bulundu.

Avrupa Futbol Şampiyonası'nda kusursuz bir oyun ortaya koyduklarını belirten İtalyan forvet, İspanya karşısında galip gelerek kupayı almak istediklerini dile getirdi. İspanya'da Real Madrid'e transfer olduğu zaman, La Liga'da pek de iyi vakit geçirmediğini söyleyen Cassano, "İspanya'da beni şişman olarak çağırıyorlardı ve bu pek de hoşuma gitmiyordu. İspanya karşısında sahada bir şeyleri ispatlamam gerekiyor." dedi.

İspanyolların finale yükseldikleri için mutlu olduklarını duyduğunu ifade eden Cassano, "İtalya'nın kupayı kimseye vermeye niyeti yok. Onlar finali kazandık olarak görüyorlar; ki daha yanlış bir inanış olamaz. Kaybedersek, kariyerimin en büyük hayal kırıklığı olur. O yüzden sahada her şeyimizi vermek zorundayız" şeklinde konuştu.

İspanya'nın defans ikilisine dikkat çeken İtalyan forvet, "Ramos ve Pique büyük bir güç tabi ama İtalya'da bir Balotelli olduğunu unutuyorlar. Medyanın ona her zaman ilgisi büyük. O diğerlerinden farklı. Kilidi çözecek bir anahtar. Onun nasıl durdurulacağını bilmiyoruz" diyerek konuşmasını noktaladı.Tümü
TÜMÜ