(İY : 1-0)
MS
yenile
21 Ağustos 2022 Pazar 16:00
Poland 2
Zaglebie Sosnowiec
1
Chrobry Glogow
2

Canlı: 1-2 | Zaglebie Sosnowiec - Chrobry Glogow canlı skor burada - Maç Özeti

Zaglebie Sosnowiec
Genel
İç saha
Dış saha

13.11.22
IL
icon
Resovia [D]

04.11.22
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz [D]

28.10.22
IL
icon
Wisla Krakow

23.10.22
IL
icon
Gornik Leczna

18.10.22
CUP
icon
Rakow Czestochowa

15.10.22
IL
icon
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]

10.10.22
IL
icon
Termalica Nieciecza

30.09.22
IL
icon
LKS Lodz [D]

18.09.22
IL
icon
Chojniczanka Chojnice

09.09.22
IL
icon
Ruch Chorzow [D]

28.10.22
IL
icon
Wisla Krakow

23.10.22
IL
icon
Gornik Leczna

18.10.22
CUP
icon
Rakow Czestochowa

10.10.22
IL
icon
Termalica Nieciecza

18.09.22
IL
icon
Chojniczanka Chojnice

02.09.22
IL
icon
Stal Rzeszow

21.08.22
IL
icon
Chrobry Glogow

10.08.22
IL
icon
GKS Tychy 71

18.07.22
IL
icon
Resovia

14.05.22
IL
icon
Stomil Olsztyn

13.11.22
IL
icon
Resovia [D]

04.11.22
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz [D]

15.10.22
IL
icon
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]

30.09.22
IL
icon
LKS Lodz [D]

09.09.22
IL
icon
Ruch Chorzow [D]

30.08.22
CUP
icon
Wikielec [D]

26.08.22
IL
icon
Puszcza Niepolomice [D]

13.08.22
IL
icon
SKRA Czestochowa [D]

06.08.22
IL
icon
GKS Katowice [D]

29.07.22
IL
icon
Odra Opole [D]

Chrobry Glogow
Genel
İç saha
Dış saha

13.11.22
IL
icon
Stal Rzeszow

06.11.22
IL
icon
Puszcza Niepolomice

30.10.22
IL
icon
Gornik Leczna [D]

24.10.22
IL
icon
SKRA Czestochowa [D]

20.10.22
CUP
icon
Pogon Siedlce [D]

16.10.22
IL
icon
GKS Tychy 71

08.10.22
IL
icon
GKS Katowice [D]

03.10.22
IL
icon
Odra Opole

16.09.22
IL
icon
Arka Gdynia [D]

12.09.22
IL
icon
Resovia

13.11.22
IL
icon
Stal Rzeszow

06.11.22
IL
icon
Puszcza Niepolomice

16.10.22
IL
icon
GKS Tychy 71

03.10.22
IL
icon
Odra Opole

12.09.22
IL
icon
Resovia

26.08.22
IL
icon
Wisla Krakow

14.08.22
IL
icon
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala

06.08.22
IL
icon
LKS Lodz

23.07.22
IL
icon
Ruch Chorzow

22.05.22
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

30.10.22
IL
icon
Gornik Leczna [D]

24.10.22
IL
icon
SKRA Czestochowa [D]

20.10.22
CUP
icon
Pogon Siedlce [D]

08.10.22
IL
icon
GKS Katowice [D]

16.09.22
IL
icon
Arka Gdynia [D]

03.09.22
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz [D]

30.08.22
CUP
icon
Stomil Olsztyn [D]

21.08.22
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec [D]

11.08.22
IL
icon
Termalica Nieciecza [D]

31.07.22
IL
icon
Chojniczanka Chojnice [D]




TÜMÜ