Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-1)
MS
Tarih:
27 Temmuz 2019 Cumartesi 20:47
Lig:
1. Lig
Stat:
Stadion Miejski
Hakem:
Damian Kos
Wigry Suwalki
1
Chojniczanka Chojnice
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 1-1 | Wigry Suwalki - Chojniczanka Chojnice canlı skor burada - Maç Özeti
Wigry Suwalki
Genel
İç saha
Dış saha
09.07.21
CLF
Jagiellonia Bialystok [D]
1-1
06.02.21
CLF
GKS Jastrzebie [D]
2-3
16.01.21
CLF
Wisla Plock [D]
2-0
13.08.20
CUP
Sleza Wroclaw [D]
2-1
25.07.20
IL
Zaglebie Sosnowiec
0-2
17.07.20
IL
Chrobry Glogow [D]
4-1
14.07.20
IL
Sandecja Nowy Sacz
1-0
10.07.20
IL
Odra Opole [D]
1-0
05.07.20
IL
GKS Jastrzebie
2-0
02.07.20
IL
Radomiak Radom [D]
3-1
25.07.20
IL
Zaglebie Sosnowiec
0-2
14.07.20
IL
Sandecja Nowy Sacz
1-0
05.07.20
IL
GKS Jastrzebie
2-0
28.06.20
IL
GKS Belchatow
2-4
18.06.20
IL
GKS Tychy
0-1
05.06.20
IL
Miedz Legnica
1-1
08.03.20
IL
Olimpia Grudziadz
1-2
12.02.20
CLF
Resovia
1-3
01.02.20
CLF
Zalgiris Vilnius
0-0
24.01.20
CLF
Panevezys
0-1
09.07.21
CLF
Jagiellonia Bialystok [D]
1-1
06.02.21
CLF
GKS Jastrzebie [D]
2-3
16.01.21
CLF
Wisla Plock [D]
2-0
13.08.20
CUP
Sleza Wroclaw [D]
2-1
17.07.20
IL
Chrobry Glogow [D]
4-1
10.07.20
IL
Odra Opole [D]
1-0
02.07.20
IL
Radomiak Radom [D]
3-1
21.06.20
IL
Stomil Olsztyn [D]
1-0
12.06.20
IL
Puszcza Niepolomice [D]
2-1
02.06.20
IL
Termalica Nieciecza [D]
1-0
Chojniczanka Chojnice
Genel
İç saha
Dış saha
25.07.21
CLF
Gryf Slupsk [D]
0-2
24.07.21
CLF
KKS 1925 Kalisz
0-1
17.07.21
CLF
Chrobry Glogow
3-1
13.07.21
CLF
Lechia Gdansk [D]
0-0
10.07.21
CLF
Stomil Olsztyn
3-1
03.03.21
CUP
Cracovia
0-3
19.02.21
CLF
Stomil Olsztyn
1-2
11.02.21
CUP
Zaglebie Lubin [D]
5-6
03.02.21
CLF
Arka Gdynia [D]
4-0
27.01.21
CLF
Bytovia Bytow
1-2
24.07.21
CLF
KKS 1925 Kalisz
0-1
17.07.21
CLF
Chrobry Glogow
3-1
10.07.21
CLF
Stomil Olsztyn
3-1
03.03.21
CUP
Cracovia
0-3
19.02.21
CLF
Stomil Olsztyn
1-2
27.01.21
CLF
Bytovia Bytow
1-2
21.08.20
CUP
Olimpia Elblag
1-0
15.08.20
CLF
Bytovia Bytow
2-0
18.07.20
IL
Warta Poznan
1-2
14.07.20
IL
Zaglebie Sosnowiec
1-3
25.07.21
CLF
Gryf Slupsk [D]
0-2
13.07.21
CLF
Lechia Gdansk [D]
0-0
11.02.21
CUP
Zaglebie Lubin [D]
5-6
03.02.21
CLF
Arka Gdynia [D]
4-0
30.10.20
CUP
Garbarnia [D]
1-3
25.07.20
IL
Stal Mielec [D]
4-1
30.06.20
IL
Odra Opole [D]
0-0
26.06.20
IL
GKS Jastrzebie [D]
1-3
20.06.20
IL
Radomiak Radom [D]
3-1
17.06.20
IL
GKS Belchatow [D]
1-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.