Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : -)
MS
Tarih:
01 Temmuz 2019 Pazartesi 19:00
Lig:
Hazırlık Maçları
Stat:
TBC (Slovenia)
Vozdovac
2
FC Krasnodar II
4
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 2-4 | Vozdovac - FC Krasnodar II canlı skor burada - Maç Özeti
Vozdovac
Genel
İç saha
Dış saha
19.12.21
SUL
Metalac GM
5-2
14.12.21
SUL
Novi Pazar [D]
0-0
07.12.21
SUL
Vojvodina
3-1
01.12.21
SUL
FK Crvena Zvezda [D]
1-0
28.11.21
SUL
Partizan
0-3
20.11.21
SUL
Proleter Novi Sad [D]
1-0
05.11.21
SUL
Cukaricki
1-1
31.10.21
SUL
Backa Topola
1-1
22.10.21
SUL
Radnik Surdulica [D]
1-3
15.10.21
SUL
Napredak
0-0
19.12.21
SUL
Metalac GM
5-2
07.12.21
SUL
Vojvodina
3-1
28.11.21
SUL
Partizan
0-3
05.11.21
SUL
Cukaricki
1-1
31.10.21
SUL
Backa Topola
1-1
15.10.21
SUL
Napredak
0-0
27.09.21
SUL
Mladost Lucani
1-1
18.09.21
SUL
Radnicki Kragujevac
1-2
30.08.21
SUL
Kolubara
2-0
15.08.21
SUL
Novi Pazar
3-2
14.12.21
SUL
Novi Pazar [D]
0-0
01.12.21
SUL
FK Crvena Zvezda [D]
1-0
20.11.21
SUL
Proleter Novi Sad [D]
1-0
22.10.21
SUL
Radnik Surdulica [D]
1-3
02.10.21
SUL
Spartak Subotica [D]
0-4
12.09.21
SUL
Radnicki Nis [D]
1-0
20.08.21
SUL
Metalac GM [D]
0-1
08.08.21
SUL
Vojvodina [D]
2-0
01.08.21
SUL
Partizan [D]
4-0
16.07.21
SUL
Cukaricki [D]
2-1
FC Krasnodar II
Genel
İç saha
Dış saha
26.06.21
CLF
Forte Taganrog
0-1
15.05.21
FNL
Volgar Astrahan
1-0
08.05.21
FNL
Samara [D]
6-0
02.05.21
FNL
Tekstilshchik
0-1
28.04.21
FNL
FC Alania Vladikavkaz [D]
3-1
24.04.21
FNL
Neftekhimik
1-1
17.04.21
FNL
Dynamo Briansk [D]
2-1
11.04.21
FNL
Irtysh
2-0
07.04.21
FNL
Tom Tomsk [D]
1-1
02.04.21
FNL
Chertanovo
1-0
26.06.21
CLF
Forte Taganrog
0-1
15.05.21
FNL
Volgar Astrahan
1-0
02.05.21
FNL
Tekstilshchik
0-1
24.04.21
FNL
Neftekhimik
1-1
11.04.21
FNL
Irtysh
2-0
02.04.21
FNL
Chertanovo
1-0
24.03.21
FNL
FC Yenisey Krasnoyarsk
0-2
14.03.21
FNL
Chayka
1-1
06.03.21
FNL
Veles Moscow
2-1
03.02.21
CLF
Linense
0-0
08.05.21
FNL
Samara [D]
6-0
28.04.21
FNL
FC Alania Vladikavkaz [D]
3-1
17.04.21
FNL
Dynamo Briansk [D]
2-1
07.04.21
FNL
Tom Tomsk [D]
1-1
28.03.21
FNL
Nizhny Novgorod [D]
3-0
20.03.21
FNL
FC Orenburg [D]
1-0
10.03.21
FNL
SKA-Khabarovsk [D]
0-0
27.02.21
FNL
Baltika [D]
2-0
09.02.21
CLF
Lokomotiv Moscow [D]
4-1
25.11.20
FNL
Torpedo Moscow [D]
4-2
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.