Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-1)
MS
Tarih:
31 Ağustos 2022 Çarşamba 17:00
Lig:
Kupa
Torpedo Moscow
0
CSKA Moskova
2
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 0-2 | Torpedo Moscow - CSKA Moskova canlı skor burada - Maç Özeti
Torpedo Moscow
Genel
İç saha
Dış saha
24.04.24
NL2
Volgar Astrahan [D]
1-1
20.04.24
NL2
Arsenal Tula
1-1
14.04.24
NL2
Sokol Saratov [D]
0-2
06.04.24
NL2
Akron Togliatti [D]
2-1
30.03.24
NL2
KamAZ
1-0
18.03.24
NL2
SKA-Khabarovsk [D]
2-0
11.03.24
NL2
Tyumen
0-0
02.03.24
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
1-0
22.02.24
FC Krasnodar [D]
2-1
08.02.24
Nizhny Novgorod [D]
4-0
20.04.24
NL2
Arsenal Tula
1-1
30.03.24
NL2
KamAZ
1-0
11.03.24
NL2
Tyumen
0-0
25.01.24
CSKA Moskova
2-3
20.11.23
NL2
Rodina
1-1
06.11.23
NL2
Volgar Astrahan
0-3
22.10.23
NL2
SKA-Khabarovsk
2-0
01.10.23
NL2
Leningradets
2-3
17.09.23
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk
1-0
11.09.23
NL2
Akron Togliatti
1-0
24.04.24
NL2
Volgar Astrahan [D]
1-1
14.04.24
NL2
Sokol Saratov [D]
0-2
06.04.24
NL2
Akron Togliatti [D]
2-1
18.03.24
NL2
SKA-Khabarovsk [D]
2-0
02.03.24
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
1-0
22.02.24
FC Krasnodar [D]
2-1
08.02.24
Nizhny Novgorod [D]
4-0
08.02.24
Lokomotiv Moscow [D]
2-0
02.02.24
S. Moskova [D]
3-2
27.11.23
NL2
Dynamo Makhachkala [D]
0-2
CSKA Moskova
Genel
İç saha
Dış saha
20.04.24
PRL
FK Akhmat
1-2
16.04.24
RCU
Baltika
2-0
13.04.24
PRL
Lokomotiv Moscow [D]
3-3
07.04.24
PRL
Fakel Voronej FK
4-1
03.04.24
RCU
Baltika [D]
0-1
30.03.24
PRL
PFC Sochi [D]
2-2
22.03.24
Bunyodkor Tashkent
2-1
12.03.24
RCU
FC Rostov
2-0
08.03.24
PRL
Samara [D]
0-2
02.03.24
PRL
FC Orenburg
1-1
20.04.24
PRL
FK Akhmat
1-2
16.04.24
RCU
Baltika
2-0
07.04.24
PRL
Fakel Voronej FK
4-1
22.03.24
Bunyodkor Tashkent
2-1
12.03.24
RCU
FC Rostov
2-0
02.03.24
PRL
FC Orenburg
1-1
20.02.24
Khimki
3-0
16.02.24
Rodina
4-0
05.02.24
Fakel Voronej FK
1-0
01.02.24
Andijon
2-0
13.04.24
PRL
Lokomotiv Moscow [D]
3-3
03.04.24
RCU
Baltika [D]
0-1
30.03.24
PRL
PFC Sochi [D]
2-2
08.03.24
PRL
Samara [D]
0-2
24.02.24
Dinamo Moscow [D]
2-1
09.02.24
PFC Sochi [D]
2-1
25.01.24
Torpedo Moscow [D]
2-3
10.12.23
PRL
FC Krasnodar [D]
1-0
29.11.23
RCU
FC Rostov [D]
1-1
11.11.23
PRL
Fakel Voronej FK [D]
1-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.