Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : -)
MS
Tarih:
31 Ocak 2020 Cuma 16:00
Lig:
Hazırlık Maçları
Stat:
Emirhan Sport Center - Field 3
Tom Tomsk
2
Napredak
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 2-1 | Tom Tomsk - Napredak canlı skor burada - Maç Özeti
Tom Tomsk
Genel
İç saha
Dış saha
04.08.21
CUP
Veles Moscow [D]
9-8
15.05.21
FNL
Nizhny Novgorod
1-1
08.05.21
FNL
FC Yenisey Krasnoyarsk
1-0
02.05.21
FNL
FC Orenburg [D]
2-0
28.04.21
FNL
Chayka
3-0
24.04.21
FNL
SKA-Khabarovsk [D]
1-1
17.04.21
FNL
Veles Moscow
0-0
11.04.21
FNL
Baltika [D]
0-1
07.04.21
FNL
FC Krasnodar II
1-1
03.04.21
FNL
Akron Togliatti [D]
0-0
15.05.21
FNL
Nizhny Novgorod
1-1
08.05.21
FNL
FC Yenisey Krasnoyarsk
1-0
28.04.21
FNL
Chayka
3-0
17.04.21
FNL
Veles Moscow
0-0
07.04.21
FNL
FC Krasnodar II
1-1
28.03.21
FNL
Torpedo Moscow
1-0
20.03.21
FNL
Fakel Voronej FK
0-3
10.03.21
FNL
Samara
1-3
14.02.21
CLF
Baltika
1-2
11.02.21
CLF
FK Akhmat
3-2
04.08.21
CUP
Veles Moscow [D]
9-8
02.05.21
FNL
FC Orenburg [D]
2-0
24.04.21
FNL
SKA-Khabarovsk [D]
1-1
11.04.21
FNL
Baltika [D]
0-1
03.04.21
FNL
Akron Togliatti [D]
0-0
24.03.21
FNL
Shinnik [D]
2-3
14.03.21
FNL
Volgar Astrahan [D]
2-1
06.03.21
FNL
Tekstilshchik [D]
1-1
27.02.21
FNL
FC Alania Vladikavkaz [D]
2-3
05.12.20
FNL
Neftekhimik [D]
2-0
Napredak
Genel
İç saha
Dış saha
18.12.21
SUL
Spartak Subotica
1-0
15.12.21
SUL
Mladost Lucani [D]
3-2
05.12.21
SUL
FK Crvena Zvezda
0-2
27.11.21
SUL
Radnicki Kragujevac [D]
1-2
20.11.21
SUL
Radnicki Nis
1-1
06.11.21
SUL
Kolubara [D]
1-0
02.11.21
SUL
Metalac GM [D]
2-3
21.10.21
SUL
Novi Pazar
1-1
15.10.21
SUL
Vozdovac [D]
0-0
03.10.21
SUL
Partizan
0-1
18.12.21
SUL
Spartak Subotica
1-0
05.12.21
SUL
FK Crvena Zvezda
0-2
20.11.21
SUL
Radnicki Nis
1-1
21.10.21
SUL
Novi Pazar
1-1
03.10.21
SUL
Partizan
0-1
22.09.21
SUL
Cukaricki
1-2
10.09.21
SUL
Radnik Surdulica
1-0
04.09.21
CLF
Mladost Lucani
0-2
29.08.21
SUL
Vojvodina
2-0
14.08.21
SUL
Mladost Lucani
2-1
15.12.21
SUL
Mladost Lucani [D]
3-2
27.11.21
SUL
Radnicki Kragujevac [D]
1-2
06.11.21
SUL
Kolubara [D]
1-0
02.11.21
SUL
Metalac GM [D]
2-3
15.10.21
SUL
Vozdovac [D]
0-0
27.09.21
SUL
Proleter Novi Sad [D]
1-0
16.09.21
SUL
Backa Topola [D]
1-2
22.08.21
SUL
Spartak Subotica [D]
3-2
06.08.21
SUL
FK Crvena Zvezda [D]
1-0
24.07.21
SUL
Radnicki Nis [D]
4-2
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.