(İY : 0-1)
MS
yenile
05 Mayıs 2021 Çarşamba 12:00
FNL
Futbol'noe pole 4 Akademiya Spartak im. F. Cherenk
Sergey Kulikov
Spartak Moskova II
0
Krylya Sovetov
2

Canlı: 0-2 | Spartak Moskova II - Krylya Sovetov canlı skor burada - Maç Özeti

Spartak Moskova II
Genel
İç saha
Dış saha

15.05.21
FNL
icon
Chertanovo

08.05.21
FNL
icon
Shinnik

05.05.21
FNL
icon
Krylya Sovetov

02.05.21
FNL
icon
Nizhny Novgorod [D]

28.04.21
FNL
icon
Fakel

24.04.21
FNL
icon
Yenisey [D]

17.04.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom

11.04.21
FNL
icon
Gazovik Orenburg [D]

03.04.21
FNL
icon
Chayka [D]

28.03.21
FNL
icon
Tekstilshchik

15.05.21
FNL
icon
Chertanovo

08.05.21
FNL
icon
Shinnik

05.05.21
FNL
icon
Krylya Sovetov

28.04.21
FNL
icon
Fakel

17.04.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom

28.03.21
FNL
icon
Tekstilshchik

20.03.21
FNL
icon
Alaniya II

10.03.21
FNL
icon
Neftekhimik

27.02.21
FNL
icon
Dinamo Bryansk

29.11.20
FNL
icon
Irtysh

02.05.21
FNL
icon
Nizhny Novgorod [D]

24.04.21
FNL
icon
Yenisey [D]

11.04.21
FNL
icon
Gazovik Orenburg [D]

03.04.21
FNL
icon
Chayka [D]

24.03.21
FNL
icon
SKA-Energiya [D]

14.03.21
FNL
icon
Veles [D]

06.03.21
FNL
icon
Baltika [D]

11.02.21
CLF
icon
Irtysh [D]

05.12.20
FNL
icon
Krasnodar II [D]

25.11.20
FNL
icon
Akron [D]

Krylya Sovetov
Genel
İç saha
Dış saha

15.05.21
FNL
icon
Baltika [D]

12.05.21
CUP
icon
Lokomotiv Moskova [D]

08.05.21
FNL
icon
Krasnodar II

05.05.21
FNL
icon
Spartak Moskova II [D]

02.05.21
FNL
icon
Akron [D]

28.04.21
FNL
icon
Torpedo Moskova

24.04.21
FNL
icon
Shinnik [D]

21.04.21
CUP
icon
Akhmat Grozny [D]

17.04.21
FNL
icon
Fakel

12.04.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom [D]

08.05.21
FNL
icon
Krasnodar II

28.04.21
FNL
icon
Torpedo Moskova

17.04.21
FNL
icon
Fakel

08.04.21
CUP
icon
Dinamo Moskova

03.04.21
FNL
icon
Tekstilshchik

24.03.21
FNL
icon
Neftekhimik

14.03.21
FNL
icon
Irtysh

06.03.21
FNL
icon
Chertanovo

15.02.21
CLF
icon
Velez

15.02.21
CLF
icon
Akron

15.05.21
FNL
icon
Baltika [D]

12.05.21
CUP
icon
Lokomotiv Moskova [D]

05.05.21
FNL
icon
Spartak Moskova II [D]

02.05.21
FNL
icon
Akron [D]

24.04.21
FNL
icon
Shinnik [D]

21.04.21
CUP
icon
Akhmat Grozny [D]

12.04.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom [D]

28.03.21
FNL
icon
Alaniya II [D]

20.03.21
FNL
icon
Dinamo Bryansk [D]

10.03.21
FNL
icon
Tom Tomsk [D]




TÜMÜ