(İY : 0-1)
MS
yenile
23 Kasım 2019 Cumartesi 13:00
FNL
Futbol'noe pole 4 Akademiya Spartak im. F. Cherenk
Yunus Koshko
Spartak Moskova II
1
Avangard Kursk
1

Canlı: 1-1 | Spartak Moskova II - Avangard Kursk canlı skor burada - Maç Özeti

Spartak Moskova II
Genel
İç saha
Dış saha

23.10.21
FNL
icon
KAMAZ [D]

17.10.21
FNL
icon
Rotor Volgograd

13.10.21
FNL
icon
Neftekhimik [D]

09.10.21
FNL
icon
Akron

03.10.21
FNL
icon
Gazovik Orenburg [D]

29.09.21
FNL
icon
Tom Tomsk

25.09.21
FNL
icon
Fakel [D]

19.09.21
FNL
icon
Baltika

15.09.21
FNL
icon
Metallurg Lipetsk [D]

11.09.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom

17.10.21
FNL
icon
Rotor Volgograd

09.10.21
FNL
icon
Akron

29.09.21
FNL
icon
Tom Tomsk

19.09.21
FNL
icon
Baltika

11.09.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom

28.08.21
FNL
icon
Dolgie Prudy

15.08.21
FNL
icon
Alaniya II

08.08.21
FNL
icon
Veles

24.07.21
FNL
icon
Yenisey

10.07.21
FNL
icon
Krasnodar II

23.10.21
FNL
icon
KAMAZ [D]

13.10.21
FNL
icon
Neftekhimik [D]

03.10.21
FNL
icon
Gazovik Orenburg [D]

25.09.21
FNL
icon
Fakel [D]

15.09.21
FNL
icon
Metallurg Lipetsk [D]

05.09.21
FNL
icon
SKA-Energiya [D]

20.08.21
FNL
icon
Tekstilshchik [D]

31.07.21
FNL
icon
Kuban Krasnodar [D]

17.07.21
FNL
icon
Torpedo Moskova [D]

02.05.21
FNL
icon
Nizhny Novgorod [D]

Avangard Kursk
Genel
İç saha
Dış saha

28.07.21
CUP
icon
Chayka [D]

14.07.21
CUP
icon
Salyut-Belgorod

08.03.21
CLF
icon
Novosibirsk [D]

31.01.21
CLF
icon
Yenisey [D]

19.08.20
CUP
icon
Kaluga

25.07.20
CLF
icon
Salyut-Belgorod [D]

18.07.20
CLF
icon
Atom Novovoronezh

11.07.20
CLF
icon
Atom Novovoronezh [D]

15.03.20
FNL
icon
Chayka [D]

09.03.20
FNL
icon
Torpedo Moskova

14.07.21
CUP
icon
Salyut-Belgorod

19.08.20
CUP
icon
Kaluga

18.07.20
CLF
icon
Atom Novovoronezh

09.03.20
FNL
icon
Torpedo Moskova

18.02.20
CLF
icon
Poprad

28.01.20
CLF
icon
Dinamo Minsk

24.01.20
CLF
icon
FC Ulaanbaatar

21.01.20
CLF
icon
Nizhny Novgorod

17.11.19
FNL
icon
Shinnik

09.11.19
FNL
icon
Tom Tomsk

28.07.21
CUP
icon
Chayka [D]

08.03.21
CLF
icon
Novosibirsk [D]

31.01.21
CLF
icon
Yenisey [D]

25.07.20
CLF
icon
Salyut-Belgorod [D]

11.07.20
CLF
icon
Atom Novovoronezh [D]

15.03.20
FNL
icon
Chayka [D]

15.02.20
CLF
icon
Stal Mielec [D]

23.11.19
FNL
icon
Spartak Moskova II [D]

13.11.19
FNL
icon
Neftekhimik [D]

04.11.19
FNL
icon
Krasnodar II [D]




TÜMÜ