Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
MS
Tarih:
25 Ekim 2019 Cuma 20:10
Lig:
1. Lig
Stat:
Stadion im. Ojca Wladyslawa Augustynka
Hakem:
Sebastian Krasny
Sandecja Nowy Sacz
1
Wigry Suwalki
0
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 1-0 | Sandecja Nowy Sacz - Wigry Suwalki canlı skor burada - Maç Özeti
Sandecja Nowy Sacz
Genel
İç saha
Dış saha
23.07.21
CLF
Korona Kielce [D]
2-1
10.07.21
CLF
GKS Katowice [D]
1-0
03.07.21
CLF
Piast Gliwice [D]
3-0
29.05.21
IL
GKS Jastrzebie [D]
1-1
23.05.21
IL
Chrobry Glogow
1-1
19.05.21
IL
Arka Gdynia [D]
3-0
16.05.21
IL
Radomiak Radom [D]
3-0
08.05.21
IL
Korona Kielce
2-1
28.04.21
IL
Resovia
1-1
23.04.21
IL
GKS Belchatow [D]
0-2
23.05.21
IL
Chrobry Glogow
1-1
08.05.21
IL
Korona Kielce
2-1
28.04.21
IL
Resovia
1-1
17.04.21
IL
Widzew Lodz
3-1
10.04.21
IL
Zaglebie Sosnowiec
2-1
27.03.21
IL
LKS Lodz
2-1
13.03.21
IL
GKS Tychy
2-1
27.02.21
IL
Miedz Legnica
2-0
19.02.21
CLF
Wiazownica
3-1
05.02.21
CLF
Stal Rzeszow
2-1
23.07.21
CLF
Korona Kielce [D]
2-1
10.07.21
CLF
GKS Katowice [D]
1-0
03.07.21
CLF
Piast Gliwice [D]
3-0
29.05.21
IL
GKS Jastrzebie [D]
1-1
19.05.21
IL
Arka Gdynia [D]
3-0
16.05.21
IL
Radomiak Radom [D]
3-0
23.04.21
IL
GKS Belchatow [D]
0-2
03.04.21
IL
Stomil Olsztyn [D]
0-5
19.03.21
IL
Odra Opole [D]
1-1
05.03.21
IL
Termalica Nieciecza [D]
2-2
Wigry Suwalki
Genel
İç saha
Dış saha
09.07.21
CLF
Jagiellonia Bialystok [D]
1-1
06.02.21
CLF
GKS Jastrzebie [D]
2-3
16.01.21
CLF
Wisla Plock [D]
2-0
13.08.20
CUP
Sleza Wroclaw [D]
2-1
25.07.20
IL
Zaglebie Sosnowiec
0-2
17.07.20
IL
Chrobry Glogow [D]
4-1
14.07.20
IL
Sandecja Nowy Sacz
1-0
10.07.20
IL
Odra Opole [D]
1-0
05.07.20
IL
GKS Jastrzebie
2-0
02.07.20
IL
Radomiak Radom [D]
3-1
25.07.20
IL
Zaglebie Sosnowiec
0-2
14.07.20
IL
Sandecja Nowy Sacz
1-0
05.07.20
IL
GKS Jastrzebie
2-0
28.06.20
IL
GKS Belchatow
2-4
18.06.20
IL
GKS Tychy
0-1
05.06.20
IL
Miedz Legnica
1-1
08.03.20
IL
Olimpia Grudziadz
1-2
12.02.20
CLF
Resovia
1-3
01.02.20
CLF
Zalgiris Vilnius
0-0
24.01.20
CLF
Panevezys
0-1
09.07.21
CLF
Jagiellonia Bialystok [D]
1-1
06.02.21
CLF
GKS Jastrzebie [D]
2-3
16.01.21
CLF
Wisla Plock [D]
2-0
13.08.20
CUP
Sleza Wroclaw [D]
2-1
17.07.20
IL
Chrobry Glogow [D]
4-1
10.07.20
IL
Odra Opole [D]
1-0
02.07.20
IL
Radomiak Radom [D]
3-1
21.06.20
IL
Stomil Olsztyn [D]
1-0
12.06.20
IL
Puszcza Niepolomice [D]
2-1
02.06.20
IL
Termalica Nieciecza [D]
1-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.