Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 2-1)
MS
Tarih:
14 Ekim 2018 Pazar 15:00
Lig:
Hazırlık Maçları
Stat:
Çaykur Didi Stadyumu
Rizespor
3
Dinamo Batumi
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 3-1 | Rizespor - Dinamo Batumi canlı skor burada - Maç Özeti
Rizespor
Genel
İç saha
Dış saha
13.11.21
CLF
Erzurumspor
1-4
04.09.21
CLF
Antalyaspor [D]
2-1
03.08.21
CLF
Alanyaspor [D]
2-0
18.07.21
CLF
Kocaelispor
2-3
15.05.21
SÜL
Başakşehir
0-2
11.05.21
SÜL
Gaziantep FK [D]
4-5
08.05.21
SÜL
Yeni Malatyaspor
0-4
02.05.21
SÜL
Denizlispor [D]
0-1
28.04.21
SÜL
Beşiktaş
2-3
23.04.21
SÜL
Gençlerbirliği [D]
2-1
13.11.21
CLF
Erzurumspor
1-4
18.07.21
CLF
Kocaelispor
2-3
15.05.21
SÜL
Başakşehir
0-2
08.05.21
SÜL
Yeni Malatyaspor
0-4
28.04.21
SÜL
Beşiktaş
2-3
20.04.21
SÜL
Konyaspor
5-3
10.04.21
SÜL
Trabzonspor
0-0
03.04.21
SÜL
Karagümrük
0-0
13.03.21
SÜL
Hatayspor
1-0
27.02.21
SÜL
Sivasspor
0-0
04.09.21
CLF
Antalyaspor [D]
2-1
03.08.21
CLF
Alanyaspor [D]
2-0
11.05.21
SÜL
Gaziantep FK [D]
4-5
02.05.21
SÜL
Denizlispor [D]
0-1
23.04.21
SÜL
Gençlerbirliği [D]
2-1
16.04.21
SÜL
Antalyaspor [D]
2-3
06.04.21
SÜL
Göztepe [D]
2-0
19.03.21
SÜL
Galatasaray [D]
3-4
03.03.21
SÜL
Kayserispor [D]
2-1
22.02.21
SÜL
Ankaragücü [D]
1-1
Dinamo Batumi
Genel
İç saha
Dış saha
19.02.20
CLF
Desna
1-1
16.02.20
CLF
SC Dnipro-1 [D]
2-1
13.02.20
CLF
Olimpik Donetsk
0-1
29.01.20
CLF
Radnicki Nis [D]
1-3
25.01.20
CLF
Wisla Krakow [D]
1-1
20.02.19
CLF
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
0-0
16.02.19
CLF
Bytovia Bytow [D]
1-2
12.02.19
CLF
Desna [D]
2-0
09.02.19
CLF
FC Lviv
1-2
14.10.18
CLF
Rizespor [D]
3-1
19.02.20
CLF
Desna
1-1
13.02.20
CLF
Olimpik Donetsk
0-1
09.02.19
CLF
FC Lviv
1-2
29.06.17
UEL
Jagiellonia Bialystok
0-1
16.02.20
CLF
SC Dnipro-1 [D]
2-1
29.01.20
CLF
Radnicki Nis [D]
1-3
25.01.20
CLF
Wisla Krakow [D]
1-1
20.02.19
CLF
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
0-0
16.02.19
CLF
Bytovia Bytow [D]
1-2
12.02.19
CLF
Desna [D]
2-0
14.10.18
CLF
Rizespor [D]
3-1
06.07.17
UEL
Jagiellonia Bialystok [D]
4-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.