Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : -)
MS
Tarih:
26 Ocak 2021 Salı 17:00
Lig:
Hazırlık Maçları
Stat:
Limak Arcadia Golf Hotel
Radnicki Nis
1
Akron Togliatti
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 1-1 | Radnicki Nis - Akron Togliatti canlı skor burada - Maç Özeti
Radnicki Nis
Genel
İç saha
Dış saha
16.12.21
SUL
Proleter Novi Sad [D]
2-0
11.12.21
SUL
Cukaricki
1-1
06.12.21
SUL
Backa Topola [D]
1-1
28.11.21
SUL
Radnik Surdulica
3-0
20.11.21
SUL
Napredak [D]
1-1
07.11.21
SUL
Spartak Subotica
0-0
03.11.21
SUL
Radnicki Kragujevac
2-1
30.10.21
SUL
Mladost Lucani
2-0
24.10.21
SUL
FK Crvena Zvezda [D]
1-0
12.10.21
CLF
Takovo [D]
0-1
11.12.21
SUL
Cukaricki
1-1
28.11.21
SUL
Radnik Surdulica
3-0
07.11.21
SUL
Spartak Subotica
0-0
03.11.21
SUL
Radnicki Kragujevac
2-1
30.10.21
SUL
Mladost Lucani
2-0
30.09.21
SUL
Metalac GM
1-1
12.09.21
SUL
Vozdovac
1-0
23.08.21
SUL
Proleter Novi Sad
0-1
09.08.21
SUL
Backa Topola
1-2
28.07.21
CLF
Dubocica
1-2
16.12.21
SUL
Proleter Novi Sad [D]
2-0
06.12.21
SUL
Backa Topola [D]
1-1
20.11.21
SUL
Napredak [D]
1-1
24.10.21
SUL
FK Crvena Zvezda [D]
1-0
12.10.21
CLF
Takovo [D]
0-1
03.10.21
SUL
Vojvodina [D]
1-1
25.09.21
SUL
Kolubara [D]
2-3
17.09.21
SUL
Novi Pazar [D]
2-1
29.08.21
SUL
Partizan [D]
4-0
15.08.21
SUL
Cukaricki [D]
0-0
Akron Togliatti
Genel
İç saha
Dış saha
04.08.21
CUP
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
2-1
22.06.21
CLF
Sfîntul Gheorghe
1-0
12.06.21
CLF
Chayka [D]
2-0
15.05.21
FNL
Fakel Voronej FK
0-2
08.05.21
FNL
Volgar Astrahan [D]
1-1
02.05.21
FNL
Samara
1-2
28.04.21
FNL
Tekstilshchik [D]
0-2
24.04.21
FNL
FC Alania Vladikavkaz
1-2
17.04.21
FNL
Neftekhimik [D]
3-2
11.04.21
FNL
Dynamo Briansk
1-1
22.06.21
CLF
Sfîntul Gheorghe
1-0
15.05.21
FNL
Fakel Voronej FK
0-2
02.05.21
FNL
Samara
1-2
24.04.21
FNL
FC Alania Vladikavkaz
1-2
11.04.21
FNL
Dynamo Briansk
1-1
07.04.21
FNL
Irtysh
1-1
03.04.21
FNL
Tom Tomsk
0-0
24.03.21
FNL
Nizhny Novgorod
0-0
14.03.21
FNL
FC Orenburg
1-1
06.03.21
FNL
SKA-Khabarovsk
1-1
04.08.21
CUP
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
2-1
12.06.21
CLF
Chayka [D]
2-0
08.05.21
FNL
Volgar Astrahan [D]
1-1
28.04.21
FNL
Tekstilshchik [D]
0-2
17.04.21
FNL
Neftekhimik [D]
3-2
28.03.21
FNL
Chertanovo [D]
0-1
20.03.21
FNL
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
0-1
10.03.21
FNL
Chayka [D]
0-1
27.02.21
FNL
Veles Moscow [D]
1-1
15.02.21
CLF
Samara [D]
0-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.