Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : -)
MS
Tarih:
05 Şubat 2019 Salı 17:30
Lig:
Hazırlık Maçları
Stat:
TBC (Turkey)
Podbrezová
1
Arsenal Kiev
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 1-1 | Podbrezová - Arsenal Kiev canlı skor burada - Maç Özeti
Podbrezová
Genel
İç saha
Dış saha
16.07.21
CLF
Petrzalka
2-1
10.07.21
CLF
Sered [D]
1-0
03.07.21
CLF
Zemplín Michalovce [D]
2-1
26.06.21
CLF
Pohronie [D]
5-1
19.06.21
CLF
Zilina [D]
4-3
12.02.21
CLF
Trencín [D]
1-1
30.01.21
CLF
Zlaté Moravce [D]
0-2
27.01.21
CLF
Zilina [D]
7-2
22.01.21
CLF
Slavoj Trebisov
3-0
20.01.21
CLF
Sered [D]
1-4
16.07.21
CLF
Petrzalka
2-1
22.01.21
CLF
Slavoj Trebisov
3-0
25.07.20
CLF
Ruzomberok
2-0
01.02.20
CLF
Tatran Presov
3-0
24.05.19
SUL
Senica
1-0
04.05.19
SUL
Zlaté Moravce
0-1
20.04.19
SUL
Trencín
0-0
13.04.19
SUL
Spartak Trnava
0-0
16.03.19
SUL
Nitra
1-1
09.03.19
SUL
Zilina
0-2
10.07.21
CLF
Sered [D]
1-0
03.07.21
CLF
Zemplín Michalovce [D]
2-1
26.06.21
CLF
Pohronie [D]
5-1
19.06.21
CLF
Zilina [D]
4-3
12.02.21
CLF
Trencín [D]
1-1
30.01.21
CLF
Zlaté Moravce [D]
0-2
27.01.21
CLF
Zilina [D]
7-2
20.01.21
CLF
Sered [D]
1-4
13.01.21
CLF
Senica [D]
1-4
29.05.20
CLF
Senica [D]
1-0
Arsenal Kiev
Genel
İç saha
Dış saha
29.05.19
PRL
Karpaty Lviv
2-3
25.05.19
PRL
Desna [D]
1-0
21.05.19
PRL
Olimpik Donetsk
1-1
18.05.19
PRL
Vorskla [D]
2-0
12.05.19
PRL
Chornomorets Odesa
3-3
05.05.19
PRL
Karpaty Lviv [D]
1-2
29.04.19
PRL
Desna
2-0
23.04.19
PRL
Olimpik Donetsk [D]
2-0
14.04.19
PRL
Vorskla
1-0
06.04.19
PRL
Chornomorets Odesa [D]
1-3
29.05.19
PRL
Karpaty Lviv
2-3
21.05.19
PRL
Olimpik Donetsk
1-1
12.05.19
PRL
Chornomorets Odesa
3-3
29.04.19
PRL
Desna
2-0
14.04.19
PRL
Vorskla
1-0
18.03.19
PRL
Vorskla
2-2
24.02.19
PRL
Desna
0-2
08.02.19
CLF
Borac Banja Luka
1-0
01.12.18
PRL
Karpaty Lviv
1-1
10.11.18
PRL
FC Olexandriya
0-3
25.05.19
PRL
Desna [D]
1-0
18.05.19
PRL
Vorskla [D]
2-0
05.05.19
PRL
Karpaty Lviv [D]
1-2
23.04.19
PRL
Olimpik Donetsk [D]
2-0
06.04.19
PRL
Chornomorets Odesa [D]
1-3
10.03.19
PRL
Dynamo Kiev [D]
4-0
03.03.19
PRL
Olimpik Donetsk [D]
0-1
16.02.19
CLF
Torpedo [D]
1-2
05.02.19
CLF
Podbrezová [D]
1-1
08.12.18
PRL
Zorya [D]
3-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.