Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-0)
MS
Tarih:
01 Mart 2020 Pazar 17:00
Lig:
1. Lig
Stat:
Stadion Miejski
Hakem:
Pawel Pskit
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
4
Wigry Suwalki
0
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 4-0 | TS Podbeskidzie Bielsko-Biala - Wigry Suwalki canlı skor burada - Maç Özeti
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
Genel
İç saha
Dış saha
24.07.21
CLF
Garbarnia
4-4
21.07.21
CLF
Chrobry Glogow
0-2
10.07.21
CLF
Zaglebie Sosnowiec [D]
1-2
16.05.21
EKS
Legia Warszawa [D]
1-0
08.05.21
EKS
Wisla Plock
1-1
03.05.21
EKS
Piast Gliwice [D]
2-0
23.04.21
EKS
Lech Poznan
1-0
20.04.21
EKS
Slask Wroclaw [D]
4-3
16.04.21
EKS
Pogon Szczecin
0-2
11.04.21
EKS
Zaglebie Lubin [D]
2-1
24.07.21
CLF
Garbarnia
4-4
21.07.21
CLF
Chrobry Glogow
0-2
08.05.21
EKS
Wisla Plock
1-1
23.04.21
EKS
Lech Poznan
1-0
16.04.21
EKS
Pogon Szczecin
0-2
05.04.21
EKS
Wisla Krakow
2-0
06.03.21
EKS
Lechia Gdansk
2-2
20.02.21
EKS
Jagiellonia Bialystok
1-1
07.02.21
EKS
Gornik Zabrze
2-1
31.01.21
EKS
Legia Warszawa
1-0
10.07.21
CLF
Zaglebie Sosnowiec [D]
1-2
16.05.21
EKS
Legia Warszawa [D]
1-0
03.05.21
EKS
Piast Gliwice [D]
2-0
20.04.21
EKS
Slask Wroclaw [D]
4-3
11.04.21
EKS
Zaglebie Lubin [D]
2-1
21.03.21
EKS
Warta Poznan [D]
2-0
15.03.21
EKS
Stal Mielec [D]
2-1
26.02.21
EKS
Rakow [D]
1-0
13.02.21
EKS
Cracovia [D]
1-1
19.01.21
CLF
Olimpija [D]
0-2
Wigry Suwalki
Genel
İç saha
Dış saha
09.07.21
CLF
Jagiellonia Bialystok [D]
1-1
06.02.21
CLF
GKS Jastrzebie [D]
2-3
16.01.21
CLF
Wisla Plock [D]
2-0
13.08.20
CUP
Sleza Wroclaw [D]
2-1
25.07.20
IL
Zaglebie Sosnowiec
0-2
17.07.20
IL
Chrobry Glogow [D]
4-1
14.07.20
IL
Sandecja Nowy Sacz
1-0
10.07.20
IL
Odra Opole [D]
1-0
05.07.20
IL
GKS Jastrzebie
2-0
02.07.20
IL
Radomiak Radom [D]
3-1
25.07.20
IL
Zaglebie Sosnowiec
0-2
14.07.20
IL
Sandecja Nowy Sacz
1-0
05.07.20
IL
GKS Jastrzebie
2-0
28.06.20
IL
GKS Belchatow
2-4
18.06.20
IL
GKS Tychy
0-1
05.06.20
IL
Miedz Legnica
1-1
08.03.20
IL
Olimpia Grudziadz
1-2
12.02.20
CLF
Resovia
1-3
01.02.20
CLF
Zalgiris Vilnius
0-0
24.01.20
CLF
Panevezys
0-1
09.07.21
CLF
Jagiellonia Bialystok [D]
1-1
06.02.21
CLF
GKS Jastrzebie [D]
2-3
16.01.21
CLF
Wisla Plock [D]
2-0
13.08.20
CUP
Sleza Wroclaw [D]
2-1
17.07.20
IL
Chrobry Glogow [D]
4-1
10.07.20
IL
Odra Opole [D]
1-0
02.07.20
IL
Radomiak Radom [D]
3-1
21.06.20
IL
Stomil Olsztyn [D]
1-0
12.06.20
IL
Puszcza Niepolomice [D]
2-1
02.06.20
IL
Termalica Nieciecza [D]
1-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.