Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 3-1)
MS
Tarih:
24 Haziran 2019 Pazartesi 20:00
Lig:
Superettan
Stat:
Borås Arena
Hakem:
Robert Daradic
Norrby
3
Syrianska FC
2
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 3-2 | Norrby - Syrianska FC canlı skor burada - Maç Özeti
Norrby
Genel
İç saha
Dış saha
29.05.21
SUP
GAIS
0-2
23.05.21
SUP
AFC Eskilstuna
2-1
19.05.21
SUP
Helsingborg [D]
0-2
15.05.21
SUP
IK Brage [D]
1-2
09.05.21
SUP
Vasalunds IF [D]
0-1
01.05.21
SUP
Landskrona BoIS
1-1
24.04.21
SUP
GIF Sundsvall [D]
2-0
19.04.21
SUP
Joenkoepings Soedra
2-0
11.04.21
SUP
Trelleborgs FF [D]
2-1
27.03.21
CLF
Oesters IF
1-2
29.05.21
SUP
GAIS
0-2
23.05.21
SUP
AFC Eskilstuna
2-1
01.05.21
SUP
Landskrona BoIS
1-1
19.04.21
SUP
Joenkoepings Soedra
2-0
27.03.21
CLF
Oesters IF
1-2
13.03.21
CLF
Varbergs BoIS FC
1-3
06.03.21
CLF
Lindome GIF
5-0
27.02.21
CLF
Joenkoepings Soedra
0-2
20.02.21
CLF
Oergryte FF
0-0
12.02.21
CLF
Assyriska IK
6-0
19.05.21
SUP
Helsingborg [D]
0-2
15.05.21
SUP
IK Brage [D]
1-2
09.05.21
SUP
Vasalunds IF [D]
0-1
24.04.21
SUP
GIF Sundsvall [D]
2-0
11.04.21
SUP
Trelleborgs FF [D]
2-1
20.03.21
CLF
Degerfors [D]
1-0
06.02.21
CLF
GAIS [D]
3-0
05.12.20
SUP
AFC Eskilstuna [D]
1-0
07.11.20
SUP
Joenkoepings Soedra [D]
1-0
25.10.20
SUP
Akropolis IF [D]
1-3
Syrianska FC
Genel
İç saha
Dış saha
08.03.20
SVC
Karlskrona
5-1
01.03.20
SVC
AFC Eskilstuna [D]
6-1
15.02.20
SVC
Malmö FF [D]
8-0
01.02.20
CLF
Degerfors [D]
2-1
03.11.19
SUP
Halmstads BK
0-2
28.10.19
SUP
Mjaellby [D]
2-0
21.10.19
SUP
Oesters IF [D]
4-0
06.10.19
SUP
Oergryte FF
1-0
30.09.19
SUP
Degerfors [D]
2-0
25.09.19
SUP
Dalkurd
1-2
08.03.20
SVC
Karlskrona
5-1
03.11.19
SUP
Halmstads BK
0-2
06.10.19
SUP
Oergryte FF
1-0
25.09.19
SUP
Dalkurd
1-2
14.09.19
SUP
Frej
0-3
24.08.19
SUP
Vasteras SK
1-2
17.08.19
SUP
Norrby
4-4
04.08.19
SUP
Trelleborgs FF
2-2
31.07.19
SUP
Oesters IF
1-1
20.07.19
SUP
IK Brage
0-2
01.03.20
SVC
AFC Eskilstuna [D]
6-1
15.02.20
SVC
Malmö FF [D]
8-0
01.02.20
CLF
Degerfors [D]
2-1
28.10.19
SUP
Mjaellby [D]
2-0
21.10.19
SUP
Oesters IF [D]
4-0
30.09.19
SUP
Degerfors [D]
2-0
21.09.19
SUP
Varbergs BoIS FC [D]
5-0
01.09.19
SUP
Brommapojkarna [D]
1-1
21.08.19
SVC
Forssa [D]
2-4
12.08.19
SUP
Joenkoepings Soedra [D]
3-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.