Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : -)
MS
Tarih:
20 Şubat 2020 Perşembe 16:30
Lig:
Hazırlık Maçları
Stat:
TBC (Turkey)
Miedz Legnica
3
Tatran Liptovsky Mikulás
3
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 3-3 | Miedz Legnica - Tatran Liptovsky Mikulás canlı skor burada - Maç Özeti
Miedz Legnica
Genel
İç saha
Dış saha
24.07.21
CLF
Chrobry Glogow
2-0
10.07.21
CLF
KKS 1925 Kalisz
0-1
29.05.21
IL
LKS Lodz
3-0
22.05.21
IL
Odra Opole [D]
2-1
19.05.21
IL
Puszcza Niepolomice [D]
0-1
15.05.21
IL
GKS Tychy
2-3
08.05.21
IL
Termalica Nieciecza [D]
0-2
05.05.21
IL
GKS Jastrzebie [D]
1-2
30.04.21
IL
Widzew Lodz [D]
0-0
27.04.21
IL
Gornik Leczna
1-0
24.07.21
CLF
Chrobry Glogow
2-0
10.07.21
CLF
KKS 1925 Kalisz
0-1
29.05.21
IL
LKS Lodz
3-0
15.05.21
IL
GKS Tychy
2-3
27.04.21
IL
Gornik Leczna
1-0
03.04.21
IL
Radomiak Radom
0-1
20.03.21
IL
Arka Gdynia
1-2
05.03.21
IL
GKS Belchatow
3-0
19.02.21
CLF
Odra Opole
2-2
13.02.21
CLF
KKS 1925 Kalisz
1-0
22.05.21
IL
Odra Opole [D]
2-1
19.05.21
IL
Puszcza Niepolomice [D]
0-1
08.05.21
IL
Termalica Nieciecza [D]
0-2
05.05.21
IL
GKS Jastrzebie [D]
1-2
30.04.21
IL
Widzew Lodz [D]
0-0
11.04.21
IL
Chrobry Glogow [D]
0-0
26.03.21
IL
Korona Kielce [D]
0-0
13.03.21
IL
Resovia [D]
0-0
27.02.21
IL
Sandecja Nowy Sacz [D]
2-0
16.01.21
CLF
Sleza Wroclaw [D]
4-4
Tatran Liptovsky Mikulás
Genel
İç saha
Dış saha
18.12.21
SUL
Pohronie [D]
2-2
11.12.21
SUL
Sered
1-1
04.12.21
SUL
Senica [D]
1-0
27.11.21
SUL
Zemplín Michalovce
0-1
20.11.21
SUL
Zilina [D]
2-2
07.11.21
SUL
Spartak Trnava
0-2
30.10.21
SUL
DAC
1-0
24.10.21
SUL
Slovan Bratislava [D]
4-0
15.10.21
SUL
Trencín
2-1
02.10.21
SUL
Ruzomberok [D]
4-1
11.12.21
SUL
Sered
1-1
27.11.21
SUL
Zemplín Michalovce
0-1
07.11.21
SUL
Spartak Trnava
0-2
30.10.21
SUL
DAC
1-0
15.10.21
SUL
Trencín
2-1
18.09.21
SUL
Pohronie
5-1
28.08.21
SUL
Senica
1-2
15.08.21
SUL
Zilina
2-1
24.07.21
SUL
Slovan Bratislava
1-4
17.07.21
CLF
Slavoj Trebisov
0-2
18.12.21
SUL
Pohronie [D]
2-2
04.12.21
SUL
Senica [D]
1-0
20.11.21
SUL
Zilina [D]
2-2
24.10.21
SUL
Slovan Bratislava [D]
4-0
02.10.21
SUL
Ruzomberok [D]
4-1
25.09.21
SUL
Zlaté Moravce [D]
2-2
11.09.21
SUL
Sered [D]
2-0
21.08.21
SUL
Zemplín Michalovce [D]
2-1
09.08.21
SUL
Spartak Trnava [D]
4-0
01.08.21
SUL
DAC [D]
3-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.