Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-1)
MS
Tarih:
17 Kasım 2018 Cumartesi 20:00
Lig:
UEFA Uluslar Ligi
Stat:
Ta'Qali National Stadium
Hakem:
Bartosz Frankowski
Malta
0
Kosova
5
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 0-5 | Malta - Kosova canlı skor burada - Maç Özeti
Malta
Genel
İç saha
Dış saha
30.05.21
FRI
Kuzey İrlanda
0-3
30.03.21
WQE
Hırvatistan [D]
3-0
27.03.21
WQE
Slovakya [D]
2-2
24.03.21
WQE
Rusya
1-3
17.11.20
NAT
Faroe Adaları
1-1
14.11.20
NAT
Andora
3-1
11.11.20
FRI
Linheştayn
3-0
13.10.20
NAT
Letonya [D]
0-1
10.10.20
NAT
Andora [D]
0-0
07.10.20
FRI
Cebelitarık
2-0
30.05.21
FRI
Kuzey İrlanda
0-3
24.03.21
WQE
Rusya
1-3
17.11.20
NAT
Faroe Adaları
1-1
14.11.20
NAT
Andora
3-1
11.11.20
FRI
Linheştayn
3-0
07.10.20
FRI
Cebelitarık
2-0
06.09.20
NAT
Letonya
1-1
18.11.19
ECQ
Norveç
1-2
12.10.19
ECQ
İsveç
0-4
10.06.19
ECQ
Romanya
0-4
30.03.21
WQE
Hırvatistan [D]
3-0
27.03.21
WQE
Slovakya [D]
2-2
13.10.20
NAT
Letonya [D]
0-1
10.10.20
NAT
Andora [D]
0-0
03.09.20
NAT
Faroe Adaları [D]
3-2
15.11.19
ECQ
İspanya [D]
7-0
15.10.19
ECQ
Faroe Adaları [D]
1-0
08.09.19
ECQ
Romanya [D]
1-0
05.09.19
ECQ
Norveç [D]
2-0
07.06.19
ECQ
İsveç [D]
3-0
Kosova
Genel
İç saha
Dış saha
11.06.21
FRI
Gambia
1-0
31.03.21
WQE
İspanya [D]
3-1
28.03.21
WQE
İsveç
0-3
24.03.21
FRI
Litvanya
4-0
18.11.20
NAT
Moldova
1-0
15.11.20
NAT
Slovenya [D]
2-1
11.11.20
FRI
Arnavutluk [D]
2-1
14.10.20
NAT
Yunanistan [D]
0-0
11.10.20
NAT
Slovenya
0-1
08.10.20
ECQ
Kuzey Makedonya [D]
2-1
11.06.21
FRI
Gambia
1-0
28.03.21
WQE
İsveç
0-3
24.03.21
FRI
Litvanya
4-0
18.11.20
NAT
Moldova
1-0
11.10.20
NAT
Slovenya
0-1
06.09.20
NAT
Yunanistan
1-2
17.11.19
ECQ
İngiltere
0-4
14.10.19
ECQ
Karadağ
2-0
10.10.19
FRI
Cebelitarık
1-0
07.09.19
ECQ
Çekya
2-1
31.03.21
WQE
İspanya [D]
3-1
15.11.20
NAT
Slovenya [D]
2-1
11.11.20
FRI
Arnavutluk [D]
2-1
14.10.20
NAT
Yunanistan [D]
0-0
08.10.20
ECQ
Kuzey Makedonya [D]
2-1
03.09.20
NAT
Moldova [D]
1-1
14.11.19
ECQ
Çekya [D]
2-1
10.09.19
ECQ
İngiltere [D]
5-3
10.06.19
ECQ
Bulgaristan [D]
2-3
07.06.19
ECQ
Karadağ [D]
1-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.