(İY : -)
MS
yenile
15 Ocak 2020 Çarşamba 16:00
Hazırlık Kulüpler
Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi - Emir Hotels 2
Lódzki KS
4
Neftçi
0

Canlı: 4-0 | Lódzki KS - Neftçi canlı skor burada - Maç Özeti

Lódzki KS
Genel
İç saha
Dış saha

23.07.21
CLF
icon
Znicz Pruszków

14.07.21
CLF
icon
Kalisz

20.06.21
IL
icon
Bogdanka Leczna

16.06.21
IL
icon
Arka Gdynia [D]

13.06.21
IL
icon
Tychy 71 [D]

04.06.21
IL
icon
Nieciecza

29.05.21
IL
icon
Miedz Legnica [D]

22.05.21
IL
icon
Bogdanka Leczna

16.05.21
IL
icon
Puszcza Niepolomice [D]

09.05.21
IL
icon
Jastrzebie

23.07.21
CLF
icon
Znicz Pruszków

14.07.21
CLF
icon
Kalisz

20.06.21
IL
icon
Bogdanka Leczna

04.06.21
IL
icon
Nieciecza

22.05.21
IL
icon
Bogdanka Leczna

09.05.21
IL
icon
Jastrzebie

28.04.21
IL
icon
Radomiak Radom

16.04.21
IL
icon
Arka Gdynia

03.04.21
IL
icon
GKS Belchatów

20.03.21
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

16.06.21
IL
icon
Arka Gdynia [D]

13.06.21
IL
icon
Tychy 71 [D]

29.05.21
IL
icon
Miedz Legnica [D]

16.05.21
IL
icon
Puszcza Niepolomice [D]

01.05.21
IL
icon
Chrobry Glogów [D]

24.04.21
IL
icon
Korona Kielce [D]

10.04.21
IL
icon
Resovia Rzeszów [D]

27.03.21
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz [D]

13.03.21
IL
icon
Olsztyn [D]

05.02.21
CLF
icon
Baltika [D]

Neftçi
Genel
İç saha
Dış saha

28.07.21
UCL
icon
Olympiakos

21.07.21
UCL
icon
Olympiakos [D]

14.07.21
UCL
icon
Dinamo Tiflis

07.07.21
UCL
icon
Dinamo Tiflis [D]

29.06.21
CLF
icon
S. Moskova [D]

17.09.20
UEL
icon
Galatasaray

27.08.20
UEL
icon
Shkupi

24.01.20
CLF
icon
Desna [D]

20.01.20
CLF
icon
Dynamo Kiev [D]

15.01.20
CLF
icon
Lódzki KS [D]

28.07.21
UCL
icon
Olympiakos

14.07.21
UCL
icon
Dinamo Tiflis

17.09.20
UEL
icon
Galatasaray

27.08.20
UEL
icon
Shkupi

08.08.19
UEL
icon
Bnei Yehuda

01.08.19
UEL
icon
Arsenal-Tula

18.07.19
UEL
icon
Speranta Nisporeni

23.01.19
CLF
icon
Slovan Liberec

12.07.18
UEL
icon
Újpest

21.07.21
UCL
icon
Olympiakos [D]

07.07.21
UCL
icon
Dinamo Tiflis [D]

29.06.21
CLF
icon
S. Moskova [D]

24.01.20
CLF
icon
Desna [D]

20.01.20
CLF
icon
Dynamo Kiev [D]

15.01.20
CLF
icon
Lódzki KS [D]

15.08.19
UEL
icon
Bnei Yehuda [D]

25.07.19
UEL
icon
Arsenal-Tula [D]

11.07.19
UEL
icon
Speranta Nisporeni [D]

20.06.19
CLF
icon
SKA-Energiya [D]




TÜMÜ