Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
MS
Tarih:
05 Eylül 2019 Perşembe 21:45
Lig:
Avrupa Şampiyonası Eleme
Stat:
Yaakov Turner Toto Stadium
Hakem:
Andreas Ekberg
İsrail
1
Kuzey Makedonya
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 1-1 | İsrail - Kuzey Makedonya canlı skor burada - Maç Özeti
İsrail
Genel
İç saha
Dış saha
31.03.21
WQE
Moldova [D]
1-4
28.03.21
WQE
İskoçya
1-1
25.03.21
WQE
Danimarka
0-2
18.11.20
NAT
İskoçya
1-0
15.11.20
NAT
Çekya [D]
1-0
14.10.20
NAT
Slovakya [D]
2-3
11.10.20
NAT
Çekya
1-2
08.10.20
ECQ
İskoçya [D]
5-3
07.09.20
NAT
Slovakya
1-1
04.09.20
NAT
İskoçya [D]
1-1
28.03.21
WQE
İskoçya
1-1
25.03.21
WQE
Danimarka
0-2
18.11.20
NAT
İskoçya
1-0
11.10.20
NAT
Çekya
1-2
07.09.20
NAT
Slovakya
1-1
16.11.19
ECQ
Polonya
1-2
15.10.19
ECQ
Letonya
3-1
05.09.19
ECQ
Kuzey Makedonya
1-1
24.03.19
ECQ
Avusturya
4-2
21.03.19
ECQ
Slovenya
1-1
31.03.21
WQE
Moldova [D]
1-4
15.11.20
NAT
Çekya [D]
1-0
14.10.20
NAT
Slovakya [D]
2-3
08.10.20
ECQ
İskoçya [D]
5-3
04.09.20
NAT
İskoçya [D]
1-1
19.11.19
ECQ
Kuzey Makedonya [D]
1-0
10.10.19
ECQ
Avusturya [D]
3-1
09.09.19
ECQ
Slovenya [D]
3-2
10.06.19
ECQ
Polonya [D]
4-0
07.06.19
ECQ
Letonya [D]
0-3
Kuzey Makedonya
Genel
İç saha
Dış saha
31.03.21
WQE
Almanya [D]
1-2
28.03.21
WQE
Linheştayn
5-0
25.03.21
WQE
Romanya [D]
3-2
18.11.20
NAT
Ermenistan [D]
1-0
15.11.20
NAT
Estonya
2-1
12.11.20
ECQ
Gürcistan [D]
0-1
14.10.20
NAT
Gürcistan
1-1
11.10.20
NAT
Estonya [D]
3-3
08.10.20
ECQ
Kosova
2-1
08.09.20
NAT
Gürcistan [D]
1-1
28.03.21
WQE
Linheştayn
5-0
15.11.20
NAT
Estonya
2-1
14.10.20
NAT
Gürcistan
1-1
08.10.20
ECQ
Kosova
2-1
05.09.20
NAT
Ermenistan
2-1
19.11.19
ECQ
İsrail
1-0
10.10.19
ECQ
Slovenya
2-1
10.06.19
ECQ
Avusturya
1-4
07.06.19
ECQ
Polonya
0-1
21.03.19
ECQ
Letonya
3-1
31.03.21
WQE
Almanya [D]
1-2
25.03.21
WQE
Romanya [D]
3-2
18.11.20
NAT
Ermenistan [D]
1-0
12.11.20
ECQ
Gürcistan [D]
0-1
11.10.20
NAT
Estonya [D]
3-3
08.09.20
NAT
Gürcistan [D]
1-1
16.11.19
ECQ
Avusturya [D]
2-1
13.10.19
ECQ
Polonya [D]
2-0
09.09.19
ECQ
Letonya [D]
0-2
05.09.19
ECQ
İsrail [D]
1-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.