(İY : -)
MS
yenile
23 Ocak 2021 Cumartesi 15:00
Hazırlık Kulüpler
Baza treningowa KS Cracovia
Cracovia
3
Zilina
2

Canlı: 3-2 | Cracovia Kraków - Zilina canlı skor burada - Maç Özeti

Cracovia
Genel
İç saha
Dış saha

23.09.21
CUP
icon
Lódzki KS [D]

18.09.21
EKS
icon
Pogon Szczecin [D]

11.09.21
EKS
icon
Górnik Zabrze

28.08.21
EKS
icon
Nieciecza [D]

21.08.21
EKS
icon
Jagiellonia Bialystok

14.08.21
EKS
icon
Lechia Gdansk [D]

06.08.21
EKS
icon
Lech Poznan [D]

01.08.21
EKS
icon
Slask Wroclaw

24.07.21
EKS
icon
Bogdanka Leczna [D]

16.07.21
CLF
icon
Nieciecza [D]

11.09.21
EKS
icon
Górnik Zabrze

21.08.21
EKS
icon
Jagiellonia Bialystok

01.08.21
EKS
icon
Slask Wroclaw

09.07.21
CLF
icon
Slovácko

05.07.21
CLF
icon
Lokomotiv Moskova

26.06.21
CLF
icon
Trinec

16.05.21
EKS
icon
Warta Poznan

03.05.21
EKS
icon
Górnik Zabrze

21.04.21
EKS
icon
Wisla Plock

14.04.21
CUP
icon
Raków Czestochowa

23.09.21
CUP
icon
Lódzki KS [D]

18.09.21
EKS
icon
Pogon Szczecin [D]

28.08.21
EKS
icon
Nieciecza [D]

14.08.21
EKS
icon
Lechia Gdansk [D]

06.08.21
EKS
icon
Lech Poznan [D]

24.07.21
EKS
icon
Bogdanka Leczna [D]

16.07.21
CLF
icon
Nieciecza [D]

08.07.21
CLF
icon
Sturm Graz [D]

04.07.21
CLF
icon
Partizan [D]

01.07.21
CLF
icon
Maribor [D]

Zilina
Genel
İç saha
Dış saha

25.09.21
SUL
icon
Ruzomberok

19.09.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

11.09.21
SUL
icon
Trencín

29.08.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

22.08.21
SUL
icon
Senica

15.08.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

08.08.21
SUL
icon
Pohronie

01.08.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

25.07.21
SUL
icon
Sered

30.06.21
CLF
icon
Rijeka [D]

25.09.21
SUL
icon
Ruzomberok

11.09.21
SUL
icon
Trencín

22.08.21
SUL
icon
Senica

08.08.21
SUL
icon
Pohronie

25.07.21
SUL
icon
Sered

19.06.21
CLF
icon
Podbrezová

28.05.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

25.05.21
SUL
icon
Sered

22.05.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

08.05.21
SUL
icon
Trencín

19.09.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

29.08.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

15.08.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

01.08.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

30.06.21
CLF
icon
Rijeka [D]

26.06.21
CLF
icon
Bravo [D]

16.05.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

01.05.21
SUL
icon
DAC [D]

18.04.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

10.04.21
SUL
icon
Trencín [D]




TÜMÜ