(İY : -)
MS
yenile
10 Temmuz 2021 Cumartesi 14:00
Hazırlık Kulüpler
Stadion Miejski Nowy Dwór Gdanski
Chojniczanka Chojnice
3
Olsztyn
1

Canlı: 3-1 | Chojniczanka Chojnice - Olsztyn canlı skor burada - Maç Özeti

Chojniczanka Chojnice
Genel
İç saha
Dış saha

22.09.21
CUP
icon
Sleza Wroclaw [D]

25.07.21
CLF
icon
Gryf Slupsk [D]

24.07.21
CLF
icon
Kalisz

17.07.21
CLF
icon
Chrobry Glogów

13.07.21
CLF
icon
Lechia Gdansk [D]

10.07.21
CLF
icon
Olsztyn

03.03.21
CUP
icon
Cracovia

19.02.21
CLF
icon
Olsztyn

11.02.21
CUP
icon
Zaglebie Lubin [D]

03.02.21
CLF
icon
Arka Gdynia [D]

24.07.21
CLF
icon
Kalisz

17.07.21
CLF
icon
Chrobry Glogów

10.07.21
CLF
icon
Olsztyn

03.03.21
CUP
icon
Cracovia

19.02.21
CLF
icon
Olsztyn

27.01.21
CLF
icon
Bytovia Bytów

21.08.20
CUP
icon
Olimpia Elblag

15.08.20
CLF
icon
Bytovia Bytów

18.07.20
IL
icon
Warta Poznan

14.07.20
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

22.09.21
CUP
icon
Sleza Wroclaw [D]

25.07.21
CLF
icon
Gryf Slupsk [D]

13.07.21
CLF
icon
Lechia Gdansk [D]

11.02.21
CUP
icon
Zaglebie Lubin [D]

03.02.21
CLF
icon
Arka Gdynia [D]

30.10.20
CUP
icon
Garbarnia Kraków [D]

25.07.20
IL
icon
Stal Mielec [D]

30.06.20
IL
icon
Odra Opole [D]

26.06.20
IL
icon
Jastrzebie [D]

20.06.20
IL
icon
Radomiak Radom [D]

Olsztyn
Genel
İç saha
Dış saha

18.10.21
IL
icon
Tychy 71 [D]

08.10.21
CLF
icon
Lechia Gdansk [D]

03.10.21
IL
icon
Katowice [D]

29.09.21
CUP
icon
Sandecja Nowy Sacz

26.09.21
IL
icon
Miedz Legnica

19.09.21
IL
icon
Odra Opole [D]

16.09.21
IL
icon
Górnik Polkowice [D]

13.09.21
IL
icon
Resovia Rzeszów

04.09.21
CLF
icon
Wisla Plock [D]

27.08.21
IL
icon
Lódzki KS

29.09.21
CUP
icon
Sandecja Nowy Sacz

26.09.21
IL
icon
Miedz Legnica

13.09.21
IL
icon
Resovia Rzeszów

27.08.21
IL
icon
Lódzki KS

18.08.21
IL
icon
Korona Kielce

14.08.21
IL
icon
Arka Gdynia

01.08.21
IL
icon
Chrobry Glogów

24.07.21
CLF
icon
Sokól Ostróda

21.07.21
CLF
icon
Baltyk Gdynia

05.06.21
IL
icon
Miedz Legnica

18.10.21
IL
icon
Tychy 71 [D]

08.10.21
CLF
icon
Lechia Gdansk [D]

03.10.21
IL
icon
Katowice [D]

19.09.21
IL
icon
Odra Opole [D]

16.09.21
IL
icon
Górnik Polkowice [D]

04.09.21
CLF
icon
Wisla Plock [D]

21.08.21
IL
icon
Widzew Lódz [D]

08.08.21
IL
icon
Jastrzebie [D]

10.07.21
CLF
icon
Chojniczanka Chojnice [D]

13.06.21
IL
icon
Nieciecza [D]




TÜMÜ