(İY : 0-1)
MS
yenile
31 Temmuz 2022 Pazar 19:00
1. Lig
Chojniczanka Chojnice
0
Chrobry Glogow
2

Canlı: 0-2 | Chojniczanka Chojnice - Chrobry Glogow canlı skor burada - Maç Özeti

Chojniczanka Chojnice
Genel
İç saha
Dış saha

11.11.22
IL
icon
GKS Tychy 71 [D]

05.11.22
IL
icon
GKS Katowice [D]

30.10.22
IL
icon
Odra Opole

22.10.22
IL
icon
Arka Gdynia [D]

14.10.22
IL
icon
Resovia

07.10.22
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz [D]

30.09.22
IL
icon
Wisla Krakow

18.09.22
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec [D]

11.09.22
IL
icon
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala

03.09.22
IL
icon
Termalica Nieciecza [D]

30.10.22
IL
icon
Odra Opole

14.10.22
IL
icon
Resovia

30.09.22
IL
icon
Wisla Krakow

11.09.22
IL
icon
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala

27.08.22
IL
icon
LKS Lodz

19.08.22
IL
icon
Gornik Leczna

11.08.22
IL
icon
Stal Rzeszow

31.07.22
IL
icon
Chrobry Glogow

27.07.22
CUP
icon
Hutnik Krakow

16.07.22
IL
icon
GKS Tychy 71

11.11.22
IL
icon
GKS Tychy 71 [D]

05.11.22
IL
icon
GKS Katowice [D]

22.10.22
IL
icon
Arka Gdynia [D]

07.10.22
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz [D]

18.09.22
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec [D]

03.09.22
IL
icon
Termalica Nieciecza [D]

31.08.22
CUP
icon
Pogon Siedlce [D]

15.08.22
IL
icon
Ruch Chorzow [D]

07.08.22
IL
icon
Puszcza Niepolomice [D]

22.07.22
IL
icon
SKRA Czestochowa [D]

Chrobry Glogow
Genel
İç saha
Dış saha

13.11.22
IL
icon
Stal Rzeszow

06.11.22
IL
icon
Puszcza Niepolomice

30.10.22
IL
icon
Gornik Leczna [D]

24.10.22
IL
icon
SKRA Czestochowa [D]

20.10.22
CUP
icon
Pogon Siedlce [D]

16.10.22
IL
icon
GKS Tychy 71

08.10.22
IL
icon
GKS Katowice [D]

03.10.22
IL
icon
Odra Opole

16.09.22
IL
icon
Arka Gdynia [D]

12.09.22
IL
icon
Resovia

13.11.22
IL
icon
Stal Rzeszow

06.11.22
IL
icon
Puszcza Niepolomice

16.10.22
IL
icon
GKS Tychy 71

03.10.22
IL
icon
Odra Opole

12.09.22
IL
icon
Resovia

26.08.22
IL
icon
Wisla Krakow

14.08.22
IL
icon
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala

06.08.22
IL
icon
LKS Lodz

23.07.22
IL
icon
Ruch Chorzow

22.05.22
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

30.10.22
IL
icon
Gornik Leczna [D]

24.10.22
IL
icon
SKRA Czestochowa [D]

20.10.22
CUP
icon
Pogon Siedlce [D]

08.10.22
IL
icon
GKS Katowice [D]

16.09.22
IL
icon
Arka Gdynia [D]

03.09.22
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz [D]

30.08.22
CUP
icon
Stomil Olsztyn [D]

21.08.22
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec [D]

11.08.22
IL
icon
Termalica Nieciecza [D]

31.07.22
IL
icon
Chojniczanka Chojnice [D]




TÜMÜ