Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
MS
Tarih:
08 Ağustos 2020 Cumartesi 19:00
Lig:
FNL
Stat:
Stadion Central'nyj im. I.P. Chayka
Hakem:
Artem Lyubimov
Chayka
0
FC Alania Vladikavkaz
3
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 0-3 | Chayka - FC Alania Vladikavkaz canlı skor burada - Maç Özeti
Chayka
Genel
İç saha
Dış saha
11.08.21
CUP
Forte Taganrog [D]
7-8
28.07.21
CUP
Avangard Kursk
2-0
12.06.21
CLF
Akron Togliatti
2-0
15.05.21
FNL
Neftekhimik
1-0
08.05.21
FNL
Dynamo Briansk [D]
0-1
02.05.21
FNL
Irtysh
2-1
28.04.21
FNL
Tom Tomsk [D]
3-0
24.04.21
FNL
Chertanovo
1-1
17.04.21
FNL
Nizhny Novgorod [D]
2-0
11.04.21
FNL
FC Yenisey Krasnoyarsk
0-1
28.07.21
CUP
Avangard Kursk
2-0
12.06.21
CLF
Akron Togliatti
2-0
15.05.21
FNL
Neftekhimik
1-0
02.05.21
FNL
Irtysh
2-1
24.04.21
FNL
Chertanovo
1-1
11.04.21
FNL
FC Yenisey Krasnoyarsk
0-1
03.04.21
FNL
Spartak Moscow II
0-2
28.03.21
FNL
SKA-Khabarovsk
2-1
20.03.21
FNL
Baltika
0-1
10.03.21
FNL
Akron Togliatti
0-1
11.08.21
CUP
Forte Taganrog [D]
7-8
08.05.21
FNL
Dynamo Briansk [D]
0-1
28.04.21
FNL
Tom Tomsk [D]
3-0
17.04.21
FNL
Nizhny Novgorod [D]
2-0
07.04.21
FNL
FC Orenburg [D]
3-0
24.03.21
FNL
Veles Moscow [D]
0-1
14.03.21
FNL
FC Krasnodar II [D]
1-1
06.03.21
FNL
Torpedo Moscow [D]
1-2
06.02.21
CLF
Khimki [D]
2-0
05.12.20
FNL
Fakel Voronej FK [D]
1-1
FC Alania Vladikavkaz
Genel
İç saha
Dış saha
15.05.21
FNL
SKA-Khabarovsk [D]
1-2
08.05.21
FNL
Veles Moscow
0-0
02.05.21
FNL
Baltika [D]
2-0
28.04.21
FNL
FC Krasnodar II
3-1
24.04.21
FNL
Akron Togliatti [D]
1-2
17.04.21
FNL
Torpedo Moscow
1-1
11.04.21
FNL
Shinnik [D]
0-1
07.04.21
FNL
Fakel Voronej FK
2-0
03.04.21
FNL
Volgar Astrahan [D]
1-0
28.03.21
FNL
Samara
0-1
08.05.21
FNL
Veles Moscow
0-0
28.04.21
FNL
FC Krasnodar II
3-1
17.04.21
FNL
Torpedo Moscow
1-1
07.04.21
FNL
Fakel Voronej FK
2-0
28.03.21
FNL
Samara
0-1
14.03.21
FNL
Neftekhimik
1-1
06.03.21
FNL
Irtysh
1-0
27.02.21
FNL
Tom Tomsk
2-3
10.02.21
CLF
Ordabasy
2-5
06.02.21
CLF
Aktobe
4-3
15.05.21
FNL
SKA-Khabarovsk [D]
1-2
02.05.21
FNL
Baltika [D]
2-0
24.04.21
FNL
Akron Togliatti [D]
1-2
11.04.21
FNL
Shinnik [D]
0-1
03.04.21
FNL
Volgar Astrahan [D]
1-0
24.03.21
FNL
Tekstilshchik [D]
0-2
20.03.21
FNL
Spartak Moscow II [D]
3-3
10.03.21
FNL
Dynamo Briansk [D]
0-2
11.02.21
CLF
Rigas Futbola skola [D]
3-1
06.02.21
CLF
FC Orenburg [D]
0-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.