Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : -)
MS
Tarih:
02 Şubat 2020 Pazar 16:30
Lig:
Hazırlık Maçları
Stat:
Regnum Carya Golf & Spa Resort - Field 2
Celje
1
FK Crvena Zvezda
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 1-1 | Celje - FK Crvena Zvezda canlı skor burada - Maç Özeti
Celje
Genel
İç saha
Dış saha
13.11.21
CLF
Gorica [D]
3-3
27.10.21
CUP
Radomlje [D]
3-4
15.09.21
CUP
MND Tabor Sezana [D]
0-2
02.07.21
CLF
U Craiova 1948
0-0
26.06.21
CLF
Gorica
0-1
25.05.21
CUP
Olimpija
1-2
13.05.21
CUP
Koper
1-0
27.04.21
CUP
Radomlje
2-0
18.03.21
CUP
Triglav [D]
1-2
05.02.21
CLF
Mura
1-3
02.07.21
CLF
U Craiova 1948
0-0
26.06.21
CLF
Gorica
0-1
25.05.21
CUP
Olimpija
1-2
13.05.21
CUP
Koper
1-0
27.04.21
CUP
Radomlje
2-0
05.02.21
CLF
Mura
1-3
16.01.21
CLF
Nafta
1-1
26.08.20
UCL
Molde
1-2
19.08.20
UCL
Dundalk
3-0
12.08.20
CLF
Koper
1-0
13.11.21
CLF
Gorica [D]
3-3
27.10.21
CUP
Radomlje [D]
3-4
15.09.21
CUP
MND Tabor Sezana [D]
0-2
18.03.21
CUP
Triglav [D]
1-2
30.01.21
CLF
Nizhny Novgorod [D]
2-0
27.01.21
CLF
Samara [D]
1-1
24.01.21
CLF
Khimki [D]
1-3
13.11.20
CLF
Gorica [D]
0-1
24.09.20
UEL
Ararat-Armenia [D]
1-0
08.08.20
CLF
Dinamo Zagreb [D]
3-0
FK Crvena Zvezda
Genel
İç saha
Dış saha
16.12.21
SUL
Backa Topola [D]
2-3
13.12.21
SUL
Radnik Surdulica
1-1
05.12.21
SUL
Napredak [D]
0-2
01.12.21
SUL
Vozdovac
1-0
28.11.21
SUL
Spartak Subotica
3-0
21.11.21
SUL
Mladost Lucani [D]
1-5
07.11.21
SUL
Vojvodina [D]
1-2
31.10.21
SUL
Radnicki Kragujevac [D]
0-3
27.10.21
SUL
Radnik Surdulica [D]
2-1
24.10.21
SUL
Radnicki Nis
1-0
13.12.21
SUL
Radnik Surdulica
1-1
01.12.21
SUL
Vozdovac
1-0
28.11.21
SUL
Spartak Subotica
3-0
24.10.21
SUL
Radnicki Nis
1-0
03.10.21
SUL
Metalac GM
3-1
11.09.21
SUL
Proleter Novi Sad
3-0
21.08.21
SUL
Backa Topola
3-1
06.08.21
SUL
Napredak
1-0
24.07.21
SUL
Mladost Lucani
1-0
16.07.21
SUL
Vojvodina
0-0
16.12.21
SUL
Backa Topola [D]
2-3
05.12.21
SUL
Napredak [D]
0-2
21.11.21
SUL
Mladost Lucani [D]
1-5
07.11.21
SUL
Vojvodina [D]
1-2
31.10.21
SUL
Radnicki Kragujevac [D]
0-3
27.10.21
SUL
Radnik Surdulica [D]
2-1
16.10.21
SUL
Kolubara [D]
1-7
26.09.21
SUL
Novi Pazar [D]
0-4
19.09.21
SUL
Partizan [D]
1-1
29.08.21
SUL
Cukaricki [D]
1-2
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.