Caner Erkin'den Beşiktaş'a yanıt; "Hakkımı istiyorum"

Caner Erkin'i elden kaçırmak istemeyen yönetim, oyuncuyla bir transfer görüşmesi gerçekleştirdi. Yapılan görüşmede 31 yaşındaki ismin, "Ben sadece hakkım olanı istiyorum, fazlasını değil" dedi.

Haber; Türkiye
Abone Ol
Caner Erkin'den Beşiktaş'a yanıt; 'Hakkımı istiyorum'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Temmuz 2020 10:18
Beşiktaş'tan ayrılacağı; Fenerbahçe ve Galatasaray'la görüştüğü konuşulan Caner Erkin konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Başkan Ahmet Nur Çebi, Malatya deplasmanında Beşiktaş'a üç puanı getiren golü atan tecrübeli futbolcuyla takımın kamp yaptığı otelde bir görüşme gerçekleştirdi.

Yıldız oyuncunun menajeri Batur Altıparmak bir süre önce yaptığı açıklamada "Caner'in Beşiktaş'ın gelecek planlamasında olmadığını görüyoruz. Bu yüzden sezon sonunda Beşiktaş ile devam etmemesine karar verdik" demişti. Başkan Ahmet Nur Çebi ise "Caner'in menajeri fuzuli konuşan bir arkadaş. Caner'le oturup konuşacağız. Şartlarımızı kabul ederse kalabilir" demişti.

İşte bu görüşme Malatya'da gerçekleşti. Karşılaşma öncesinde yapılan görüşme Caner Erkin'e doping etkisi yaptı. Oldukça iyi bir performans sergileyen 31 yaşındaki sol bek, kazanılan penaltıda da inisiyatif alarak atışı kullanmak istedi ve golünü attı.

ÇEBİ: "KALMANI İSTİYORUZ

Başkan Ahmet Nur Çebi'nin "Biz senin kalmanı istiyoruz. Sergen Hoca da istiyor, sevdiğimiz bir arkadaşımızsın. Ama ekonomik şartlar ortada, anlayış göstermeni bekliyoruz" dedi.

CANER ERKİN: "HAKKIM OLANI İSTİYORUM"

Başkan'ın sözlerinden memnun olan Caner Erkin bu sözlere "Kulübün içinde bulunduğu durumu biliyorum ve ben de yardım etmek istiyorum ama rakamsal olarak da performansım ortada. Ben sadece hakkım olanı istiyorum, fazlasını değil" cevabını verdi.

SPARTAK MOSKOVA DA TALİP

Sezon sonunda Beşiktaş'la tekrar masaya oturacak olan Caner Erkin, transferin gözdesi durumunda. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin ilgilendiği tecrübeli futbolcuya Ruslar da talip oldu. 2006-2010 yılları arasında dört sezon boyunca CSKA Moskova forması giyen 31 yaşındaki sol beki, Spartak Moskova'nın istediği öğrenildi.Tümü
TÜMÜ