Camdaki Kız (İZLE) yeni bölüm, Camdaki Kız 12. bölüm tek parça reklamsız

Camdaki Kız 12. bölüm izle seyirciler tarafından ilgiyle takip edilyor ve bekleniyor. Yeni bölüm Camdaki Kız tek parça reklamsız olarak yayınlanıyor ve 12. bölümde yaşanan olayları hayranları izlemek için can atıyor. Camdaki Kız yeni bölüm izle, Camdaki Kız son bölüm tek parça reklamsız, Camdaki Kız 12. bölüm detaylarını haberimizden okuyabilirsiniz...

23 Eylül 2021 10:29
Camdaki Kız (İZLE) yeni bölüm, Camdaki Kız 12. bölüm tek parça reklamsız
Camdaki Kız yeni sezon 12. bölüm Kanal D ekranlarında izleniyor ve 23 Eylül Perşembe günü yayınlanıyor. İlgiyle izlenen Camdaki Kız'ın yeni bölümünde yine Burcu Biricik'in yanı sıra Cihangir Ceyhan da diziye 12. bölümde giriş yapıyor ve ilgiyle izlenen diziyi seyirciler bekliyor.
İZLE TEK PARÇA REKLAMSIZ CAMDAKİ KIZ TIKLAYIN

CAMDAKİ KIZ 12. BÖLÜM ÖZETNalan'ın kendisini sıkıştıran gazetecilere verdiği cevaplar konakta gergin anlara neden olur ve Rafet'in öfkesinden Nalan da payını alır. Feride'nin karşı eve taşınmış olması ise Muzaffer'in gidiş kararını şimdilik ertelemesine sebep olmuştur.

CAMDAKİ KIZ 11. BÖLÜM ÖZET

Feride'nin, Nalan üzerinde kurduğu baskı Adil'in sabrının taşmasına neden olur ve büyük bir kavga ederler. Selen, Koroğlu ailesi için koşturmaya devam ederken, Levent'in başı kendisinden para isteyen ablası Aylin'le derttedir.

Rafet'in Nalan'ın otelde çalışmasına karşı çıkması Nalan'ı çok üzer ama durumu kabullenir. Gülcihan ve Selen'le gittiği defilede herkesin göz önünde olan Nalan için yeni bir sınav daha başlamıştır.SON BÖLÜM CAMDAKİ KIZ

Nalan ve Sedat düğünlerinin ardından yeni hayatlarına adım atarlar. Feride, kızını gönül rahatlığıyla Muzaffer'e emanet ederken, Muzaffer'e yaşadıkları ağır gelmekte ve uzaklara gitmeyi planlamaktadır. Sedat'ın hayatındaki yerini kaybetmek istemeyen Cana, vakit kaybetmeden soluğu Sedat ve Nalan'ın arkadaş buluşmasında alır.CAMDAKİ KIZ KONUSU NEDİR?

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu'yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

CAMDAKİ KIZ TÜM BÖLÜMLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

CAMDAKİ KIZ HAYRİ KİMDİR?

Camdaki Kız dizisini izleyenler dizinin ikinci sezonunda ortaya çıkan Hayri karakterinin kim olduğunu merak ediyor. Hayri karakteri Camdaki Kız dizisinde kritik bir rol oynuyor ve dizinin gidişatını değiştirecek öneme sahip.

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI

23 Eylül Perşembe günü 12. bölümü Kanal D'de yayınlanan Camdaki Kız dizisinin oyuncuları şöyledir: Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek

Daha fazla göster
yukarı ok