Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Butler yine ateşli!: "Bize hâlâ şaşıran var mı? Dahası var!"

Miami Heat yıldızı Jimmy Butler, Heat'in "ciddi" olduğunu ilan etti.

Haber; Sporx.com
Miami Heat yıldızı Jimmy Butler, Heat'in "ciddi" olduğunu ilan etti.

Miami sezona 10-3 serisiyle başladı ve Butler kimsenin "onlara karşı oynamak istemediğini" söyledi.

Butler, muhabirlere şunları söyledi:

"İnsanları şaşırtmaya devam edemeyiz. Biz ciddiyiz. Kimsenin bize karşı oynamak istemediğini ve bunun böyle kalmasını istediğimizi düşünüyorum."

"Halen insanları şaşırtıyor muyuz? Çünkü eğer öyleyse, daha büyük sürprizler gelecek. Her gece sahadaki en yetenekli takım olamayacağımızı biliyorum. Sorun değil. Birçok hırslı ve ateşli adamımız var. Hiç geri adım atmayan adamlarımız var. Televizyona çıkıp çıkmamamız umurumuzda değil. G League arenasında oynasak bile umurumuzda değil. Geri adım atmayız. Kavgaya hazırız. Bunu istiyoruz. Haydi bakalım."

"KOÇ MANYAK GİBİ ÇALIŞIYOR, ÇÜNKÜ MANYAK"


Heat, Doğu Konferansı finallerinde beklenen Milwaukee-Philadelphia karşılaşmasının bir oyunbozanı olarak imaj çiziyor. Butler, Miami'nin bundan daha fazlası olabileceğini düşünüyor:

"Tavan bir şampiyonluk. Ve kimsenin ne söyleyeceği umrumda değil. Her şey uygun bir şekilde bir araya gelebilirse, halledebiliriz. Bunu çözersek, birlikte kalırsak, savunmamızı ve hücumumuzu yoluna koyarsak ve her iki kategoride de ilk beşe girersek, biz de aday oluruz. Oluruz. Özel bir şey yapma fırsatımız var ve her gün bunun üzerinde çalışıyoruz."

"Kadrodaki genç adam sayısından ötürü endişemiz yok. Kaç tane genç adamımız varmış? Biz kendimizi bir ekip olarak, bir bütün olarak düşünüyoruz. Koç (Erik Spoelstra) oyunun birçok alanında harika. Manyak gibi çalışıyor, çünkü o bir manyak. Hem bu daha da iyi, keza bu saçmalığa saplantılı bir sürü adamımız var. Ligde buna takıntılı olan birçok adam olmadığını söylemiyorum. Demek istediğim bazı herifler var, bunun üzerine bir yere kadar çalışabileceğinizi düşündüğünüz her şeyi, adamlar çalışmış. Bizler buna çalıştık. Bu grup, özel bir grup. İsimlerinin çoğunu bilmiyor olabilirsiniz. Umurumda değil, bizim de umurumuzda değil. Er ya da geç öğrenirsiniz."