Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Butler: "O*** çocukları iyi değilmişim gibi davranıyor"

Jimmy Butler, geçtiğimiz yaz Miami Heat'e gitme kararını insanların sorgulamasını saygısızca bulduğunu belirtti.

Haber; Sporx.com
Jimmy Butler, geçtiğimiz yaz Miami Heat'e gitme kararını insanların sorgulamasını saygısızca bulduğunu belirtti.

Butler, Heat'i tartışmasız bir şekilde South Beach'teki asıl adam olarak taşıyabileceğinden şüphe duyanlara yanıt verdi.

30 yaşındaki All-Star, önceki sezon Philadelphia 76ers'tan ayrılmasına yol açan şeylerle ilgili de "Philly'de gerçekten neler olup bittiğini kimse bilmiyor" şeklinde konuştu.

"O**spu çocukları iyi bir basketbol oyuncusu değilim gibi davranıyor. Cidden. Bunu bir düşünün. Öyle girip büyük bir fark yaratamam. 'Bir takımı taşırım' demeyeceğim çünkü kimse bunu kendi başına yapamaz ve bunda ciddiyim. Tüm yükü kendi üzerime koymuyorum ama neler yapabileceğimi biliyorum. Tüm durumlara karşı ortaya ne koyduğumu biliyorum ve sahip olduğumuz adamlar, beraber oynamak istediğim adam grubu."

"Geleceği düşündüğümde ve bu kadro ile bir organizasyon olarak konuştuğumuzda, bu adamların neler yapabileceğini biliyorum. Bu adamlar benim kumaşımdan adamlar. Aynı kişileriz, ve bu yüzden daha iyi olacaklar ve şikayet etmeyecekler. Ben buyum. Soyunma odasındaki bu adamların her birinde kendimi görüyorum."

"ZAMANI GELİNCE SIXERS'TA OLANLAR ORTAYA ÇIKACAK"


Butler, Sixers ile ilgili konuşsa da, duruma daha fazla ışık tutmayı reddetti:

"Siz tahmin yürütün. Aptal değilsiniz. Tüm bunlar zamanı geldiğinde ortaya çıkacak. Şu an tam zamanı değil. Ben başka şeye odaklıyım. Mutluyum, gülümsüyorum. Arkadaşlarım, takımım ve ben burada olmamı istiyoruz. Tekerlerimiz düşene kadar bu aracı süreceğiz. Philly'nin harika olmadığını söylemiyorum. Bazı iyi oyuncularımız vardı. Joel (Embiid) ile neredeyse her gün konuşuyorum. Bu bir kardeşlik. O adamı çok severim. Her zaman onun arkasında olacağım ve onun da benim arkamda olacağını biliyorum."