Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Butler: "Lance istiyorsa, bire bir atarız"

Miami Heat yıldızı Jimmy Butler, Lance Stephenson'la aralarındaki ufak mevzuyu bir bire bir maçı ile çözebileceklerini söyledi.

Haber; Sporx.com
Miami Heat yıldızı Jimmy Butler, Lance Stephenson'la aralarındaki ufak mevzuyu bir bire bir maçı ile çözebileceklerini söyledi.

Butler, birkaç gün önce, şu anda Çin Basketbol Ligi'nde forma giyen Lance Stephenson'ın zamanında oyununu gördükten sonra kendisinin de NBA'de oynayabileceğini anladığını söylemişti.

Lance ise Jimmy'ye cevap olarak, attığı bir tweet'te "Yeteneği küçümseme, oyunumu sevdiğini sen de biliyorsun" ifadelerini kullanmıştı.

"ŞİMDİ AYNI DÜŞÜNMÜYORUM, ÇÜNKÜ DAHA İYİYİM"

Butler, Heat'in Pepsi Center'daki Denver Nuggets'a karşı dün geceki maçının hazırlıklarını tamamladıktan sonra, Stephenson'ın tweet'ini umursamadığını belirtti:

"Umurumda değil. Bana bir soru sordular, ben de cevap verdim. Nasıl değerlendirecekseniz değerlendirin. Eğer bire bir kapışma istiyorsa, ben varım. Şu noktada artık durumun sadece dürüstlüğüm olduğunu düşünmüyorum. Şu anda benim kariyerimde olduğum yer ve onunkine bakınca, benden iyi bir yerde değil. Yani eğer o, ya da dünya, ya da her kimse böyle bir maç görmek istiyorsa, seve seve oynarım."

"Tweet'i gözümü korkutmadı. Durumun o kadar kişisel olduğunu düşünmüyorum, o zamanlar böyle düşünüyordum. Şimdi aynı şekilde düşünmüyorum, çünkü daha iyi bir oyuncu olduğumu biliyorum."